Portorož leto 2024

Už 14. rokov organizujeme stále obľúbenejšie pobyty pri mori v slovinskom Portoroži. Veď v poslednom  roku sme zaznamenali aj rekordnú účasť viac ako 320 klientov… z toho len na júlovú akciu ich bolo 205 !
Veľmi obľúbený je hlavne júlový termín,
ktorý je okrem relaxu pri mori zameraný aj na športové aktivity (yoga s Ninou Menkynovou + tenisový turnaj amatérov). Júlovou novinkou ktorá určite poteší bude možnosť využiť služby známeho fyzioterapeuta Maksima Syroedina.

V augustovom termíne  bude v tomto roku pre aktívnych klientov pripravená zaujímavá novinka. Pobyt si budú môcť spestriť aktívnym pohybom v spojení tanca a cvičenia s názvom LATINOFIT. Pod vedením známej tanečníčky  a cvičiteľky Lenky Považanovej zažijete cvičenia plné energie, skvelej hudby a dobrej nálady. Ako prebiehajú takéto cvičenia a čo obnášajú pri pozrite priamo na tejto stránke. Tenisová akadémia Janka Höhera zasa privíta všetkých, ktorí by radi prenikli do tajov čarokrásnej hry zvanej – tenis. Pre tých“lenivejších“ pravdaže športovanie nie je povinné a môžu čas stráviť prechádzkami, kúpaním v mori, či vo vyhrievaných hotelových bazénoch.

Bonusom pri oboch termínoch je možnosť zakúpenia aj autobusovej dopravy v rámci poznávacieho zájazdu. (cena 135 €/ osoba) s nástupnými miestami  MT, ZA, PB +18 €, TN, NM, PN +14 €, NR, TT +10 €, BA bez príplatku • miestenka +8,- € • príplatok za dvojsedadlo +135,- €/osoba)

Ak si pozriete fotoalbumy z rokov minulých a uvidíte koľko skvelých a sympatických ľudí sa tu každoročne stretáva…kto s nami raz v Portoroži bol – ten si to tam zamiluje !

Júlový pobyt v Portoroži so športom (tenis + yoga)