Portorož leto 2024

Už 14. rokov organizujeme stále obľúbenejšie pobyty pri mori v slovinskom Portoroži. Tohtoročnej júlovej akcii sa zúčastnil opäť rekordný počet klientov v počte 230.

V augustovom termíne  bude v tomto roku pre aktívnych klientov pripravená zaujímavá novinka. Pobyt si budú môcť spestriť aktívnym pohybom v spojení tanca a cvičenia s názvom LATINOFIT. Pod vedením známej tanečníčky  a cvičiteľky Lenky Považanovej zažijete cvičenia plné energie, skvelej hudby a dobrej nálady. Ako prebiehajú takéto cvičenia a čo obnášajú pri pozrite priamo na tejto stránke. Tenisová akadémia Janka Höhera zasa privíta všetkých, ktorí by radi prenikli do tajov čarokrásnej hry zvanej – tenis. Pre tých“lenivejších“ pravdaže športovanie nie je povinné a môžu čas stráviť prechádzkami, kúpaním v mori, či vo vyhrievaných hotelových bazénoch.

Ak si chcete spraviť rezerváciu na ebike v požičovni priamo v hoteli  volajte Mareatour tel: 0038 640 500 115 alebo píšte na mail: info@mareatour.si

Ak si pozriete fotoalbumy z rokov minulých a uvidíte koľko skvelých a sympatických ľudí sa tu každoročne stretáva…kto s nami raz v Portoroži bol – ten si to tam zamiluje !

Júlový pobyt v Portoroži so športom (tenis + yoga) akcia ukončená