Do Portorožu už aj za zdravím

Je potešujúce, že tento rok môžeme obohatiť náš pobyt v Portoroži o ďalší „bonbónik“ ktorý poteší všetkých účastníkov našej júlovej akcie.  Počas pobytu budú mať jedinečnú príležitosť využiť služby uznávaného fyzioterapeuta Maxima Syroedina, ktorý im pomôže zbaviť sa bolestí a napätia a navrhne cvičenia na celkové zlepšenie ich zdravotného stavu.

 Maksim  Syroedin  má za sebou niekoľkoročnú odbornú prax. Pracoval v známych sanatóriách na Slovensku i vo svete. Ovláda techniky klasickej terapeutickej masáže, postizometrickej relaxácie aj myofasciálneho uvoľnenia. Venuje sa športovej, lymfodrenážnej a tiež anticelulitídnej masáži.

Terapeutická masáž
Terapeutická masáž je metóda zameraná predovšetkým na odstránenie napätia vo svalstve a odstránenie myofasciálnych porúch vo svaloch. Priaznivo pôsobí na bolestivé, ochabnuté či skrátené svaly a tým nepriamo uvoľňuje stuhnuté kĺby a väzy. Odstraňuje spazmy, svalový hypertonus a obnovuje prirodzenú dĺžku svalových vlákien. Použité sú kombinácie masážnych a uvoľňovacích techník, ktoré vám zabezpečia pohyblivosť a zdravie.

Športová masáž
Masáž zmierňuje kŕče, uvoľňuje a zahrieva svaly. Procedúra zvyšuje vytrvalostný výkon športovca. Zlepšuje prietok krvi a lymfy. Odstraňuje toxíny z tela a podporuje rýchle zotavenie po fyzickej námahe.  Zachováva elasticitu väzov, čo zabraňuje ich rozťahovaniu. Zmierňuje únavu, aktivuje potné žľazy, zlepšuje emocionálny stav pacienta, normalizuje celkovú pohodu a zlepšuje pružnosti svalstva.

Maxim Syroedin – bude našim klientom k dispozícii každý deň (30.6. – 2.7.2024)
od 09.00 –  12.00 hod
od 14.00 – 
18.00 hod.
Hodinová masáž stojí 35 € / osobu a klienti sa budú môcť objednať cez whatsapp na tel čísle
+421 950 224 269
(prosíme nevolajte telefonicky – nebolo by vhodné rušiť počas masáží)


Ak máte záujem môžete sa už teraz prihlásiť – vybrať si dátum a hodinu