Moravske Toplice

Májový predĺžený víkend so športom 2025

Ubytovanie v štýlových apartmánových domoch
Ideálne športové vyžitie
tenis, golf, cyklistika, joga, fitness
Kryté bazény s liečivou a vyhrievanou vodou
Previous slide
Next slide

Moravské Toplice – očarujúca príroda a unikátne termálne kúpele

Moravské Toplice sú mestečko ležiace asi 8 km od Murskej Soboty a 250 km z Bratislavy. Oblasť najvýchodnejšieho cípu Slovinska je vyhlásená pre svoju prekrásnu prírodu aj termálne pramene. Preslávené sú kúpele Terme 3000 predovšetkým vďaka svojej čiernej termálnej vode, ktorá má preukázané liečebné účinky na reumatické problémy, artrózu, choroby pohybového ústrojenstva, pľúcne ochorenia, kožné problémy a ďalšie. Okrem termálnych bazénov aj tento kúpeľný komplex ponúka množstvo zábavy v rozsiahlom vonkajšom aquaparku s množstvom rodinných aj adrenalínových tobogánov a ďalších atrakcií.

Ubytovanie : Apartmány Prekmurska Vas

Komfortné apartmány postavené v tradičnom východoslovinskom štýle. Nachádza sa 200 m od moderných termálnych kúpeľov Terme 3000.
Apartmány Prekmurska Vas

Apartmány Prekmurska Vas tvoria apartmánovú dedinku. Tá je súčasťou kúpeľného areálu Terme 3000 a ponúka ubytovanie v celkom 37 apartmánoch, a to až pre 5 osôb. Nachádza sa vedľa moderného termálneho parku Terme 3000, kde sa lieči čiernou termominerálnou vodou. Hostia ubytovaní v apartmánoch majú voľný vstup do termálneho aquaparku Terme 3000 a termálnych bazénov v hoteli Termal.

Vybavenie apartmánov

Apartmány Prekmurska Vas majú dve podlažia, každý apartmánový dom má vlastný vchod a ponúka výhľad na park, je vybavený klimatizáciou a terasou s posedením. Celkom je na výber z troch typov apartmánových domov. V apartmánoch nájdete vybavenú kuchynku vrátane rúry, varnej dosky a chladničky. Ďalej je k dispozícii obývacia izba a kúpeľňa so sprchou.

Bazény a wellness
Apartmány Prekmurska vas sú súčasťou termálnych kúpeľov Terme 3000. Hostia majú voľný vstup do termálneho bazénového komplexu aj bazénov susedného hotela Termal.

Terme 3000 ponúkajú rozsiahly komplex relaxačných bazénov a atrakcií pre deti i dospelých. K dispozícii sú vnútorné aj vonkajšie bazény. Najväčším špecifikom sú bazény s čiernou temominerálnou vodou, ktorá blahodárne pôsobí na kožu aj pohybový aparát.

Zábavu tu nájdu aj deti, ktoré môžu využívať niekoľko tobogánov a šmykľaviek.

Stravovanie: Ubytovanie je s polpenziou. Raňajky aj večera sa podávajú formou bufetu v hoteli Termal, ktorý sa nachádza v bezprostrednej blízkosti apartmánovej dedinky. 

V hotelovej reštaurácii sa môžete tešiť na tradičnú prekmurskú kuchyňu. Okrem hotelovej reštaurácie tu môžete navštíviť aj kaviareň Praline.

Čo robiť v okolíMoravské Toplice ležia v oblasti Prekmurje, ktorá sa od ostatných častí Slovinska líši kultúrou, kuchyňou i vzhľadom krajiny. V okolí je významnou pamiatkou kostol Bogojina od známeho slovinského architekta Jože Plečnika. Milovníci kvetov by nemali vynechať tropický skleník Ocean Orchids v dedine Dobrovnik.

Apartmán typu A 2+1 
Rozloha: 31 m² Manželská posteľ, možnosť prístelky v obývačke, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, kuchynský kút, terasa.

Apartmán typu B 4+1 

Rozloha: 80 m² Spálňa s manželskou posteľou, druhá spálňa s manželskou posteľou a jednolôžkovou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatná toaleta, obývačka s rozkladacím gaučom a kuchynským kútom, terasa.

Apartmán typu C   3+1 

Rozloha: 70 m²
Spálňa s manželskou posteľou, spálňa s jednolôžkovou posteľou, možnosť prístelky, kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaleta, kuchynský kút, terasa.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *