Stránku momentálne prerábame. Ďakujeme za pochopenie .

V prípade dotazov nám napíšte na paxtour@paxtour.sk alebo telefonujte na +421 905 605 552


Letná sezóna pomaly končí – už len pár zájazdov a pre nás začne príprava tú nadchádzajúcu – pre nás už 34. sezónu. V spolupráci s našimi moravskými partnermi ponúkneme niekoľko obľúbených poznávacích zájazdov po Európe. Pravdaže našou „srdcovkou“ budú aj v roku 2024 populárne pobyty pri mori v slovinskom Portoroži. Aj tentoraz si tam zahráme amatérsky tenisový turnaj mužov i žien, zacvičíme yogu s charizmatickou Ninou Menkynovou či absolvujeme nádherné cyklovýlety do okolia. Novinkou tohto roku bude autobusový poznávací zájazd do Slovinska v čase júlovej akcie s tým, že bude možnosť zakúpenia samostatnej dopravy, alebo absolvovať fakultatívne výlety so sprievodcom počas pobytu pri mori.


Pre tých, ktorí potrebujú transfer na letiská vo Viedni, Brne, Budapešti či v Prahe zabezpečíme dopravu pohodlným 7+1 miestnym klimatizovaným mikrobusom.

Letné pobyty i zájazdy do exotiky budeme naďalej sprostredkovávať od našich osvedčených partnerských cestovných kancelárií.


Výhradné zastúpenie pri predaji našich zájazdov má naša partnerská cestovná agentúra URBAN Travel so sídlom v Bratislave. Ak sa Vám niektorý z našich ponúkaných zájazdov zapáči, neváhajte ich kontaktovať na mail: urban@urbantravel.sk alebo na tel. číslo 0917 509 811