Čo nás čaká v roku 2022?

Čo nás čaká v roku 2022?

Milí priatelia,

V „normálnej dobe“ by ste o tomto čase už listovali náš nový katalóg s množstvom poznávacích zájazdov a tiež tak obľúbenými pobytmi so športom v slovinskom Portoroži. No bohužiaľ pandémia si ide svoje a my sa jej musíme prispôsobiť. Preto ani v roku 2022 nebudeme vydávať katalóg v tlačenej forme a všetko aktuálne nájdete už len na tejto webovej stránke alebo na našej facebookovej stránke. Avšak miesto v minulosti ponúkaných 200 poznávačiek ich bude v našej ponuke sotva tretina. No aj tak by sme chceli upriamiť pozornosť na niekoľko noviniek, ktoré veríme pritiahnu Vašu pozornosť. Bližšie o programoch, cenách a termínoch sa dočítate na našej stránke

Čo poviete na tieto bonbóniky?

  • Petrohrad letecky de Luxe – letecký poznávací zájazd
  • Izrael – Mŕtve more de Luxe – letecký poznávací zájazd
  • Gruzínsko – Arménsko de Luxe – letecký poznávací zájazd
  • Po stopách sv. pátra Pia – letecký pútnický zájazd
  • Fatima a Santiago de Compostela – letecký pútnický zájazd
  • Vinice, palmy, jazerá pod horskými štítmi – autobusový poznávací zájazd
  • Cestou poľských kráľov – autobusový poznávací zájazd
  • Cesta vlakom do Luzernu – vlakový poznávací zájazd

Postupne každým dňom našu ponuku aktualizujeme dopĺňaním osvedčených zájazdov z minulosti, ale tiež aj novinkami, ktoré snáď prekvapia a hlavne potešia.

Keďže zima je v plnom prúde, pre milovníkov slnečného jarného lyžovania ponúkame našu „tutovku“. V termíne 27.4. – 1.5.2022 organizujeme predĺžený víkend v rakúskom Kaprune s lyžovaním na ľadovci Kitzsteinhorn, relax v kúpeloch Terme 3000, záhradnú opekačku s detským karnevalom a množstvo zábavy v skvelej partii. Bližšie o tejto akcii ktorú robíme už 10. rok nájdete opäť na tejto stránke

No istotou roku 2022 bude už 11.ročník akcie – Pobyty pri mori so športom. V minulom „covidovom“ roku sa tejto našej akcie zúčastnilo vyše 140 účastníkov a naozaj môžeme neskromne konštatovať – akcia sa fakt vydarila. Aj z toho dôvodu veríme, že rok 2022 bude v slovinskom Portoroži rovnako úspešný. Okrem relaxu a oddychu si aktívnejší účastníci zahrajú obľúbený tenisový turnaj amatérov ( muži i ženy). Pre milovníkov jogy bude určite veľkým ťahákom možnosť zacvičiť si so známou terapeutkou a lektorkou jogy Ninou Menkynovou. Aj prechádzky popri mori do čarokrásneho Piranu či už peši alebo na bicykloch sú už neodmysliteľnou súčasťou a spestrením našich pobytov. V augustovom termíne si jogu zasa zacvičíme s Luckou Burešovou a zahráme obľúbený beachvolejbalový turnaj miešaných amatérskych družstiev. V Portoroži sa teda určite nudiť nebudete!

Tí, ktorí chcú zostať na Slovensku, určite nepohrdnú spoločensko- športovým pobytom na Orave. Minulý rok sme si to tam vyskúšali (81ľudí z toho 35 detí) a akcia mala veľký úspech. Predovšetkým deti boli priam nadšené – nafukovací hrad, stolný tenis, šipky, stolný futbal, biliard, bowling, minigolf, tenisový kurt – nádherná príroda, turistické výlety do okolia, termálne bazény v Oraviciach. K tomu skvelé ubytovanie s chutnou domácou stravou ( polpenzia) – to všetko spĺňalo podmienky aj tých najnáročnejších a tak je už teraz skoro isté, že aj v roku 2022 kapacitu ubytovania kompletne vypredáme. .

V každom prípade sme si vedomí, že rok 2022 bude celkovo aj v cestovnom ruchu opäť náročný. No veríme, aspoň leto bude menej rizikové, zdravšie a pri dodržaní všetkých nariadení si ho budeme môcť konečne trochu užiť. Chce to trpezlivosť, optimizmus a vieru v lepšie zajtrajšky.

S vďakou za Vašu solidárnosť i podporu a tešíme sa na stretnutie s Vami na niektorej z našich akcií

PAXTOUR Slovakia

Vaša cestovná kancelária za športom i poznaním

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.