Hotel Panorama - Trenčianske Teplice

Wellness hotel Panorama ****

 

ponúka komfortné a moderné ubytovanie v 70 priestranných izbách a 1 apartmáne, ktoré uspokoja potreby i toho najnáročnejšieho klienta. Hotel je vybavený i wellness centrom, kde nájdete bazén, sauny, whirlpool, ľadové vedro, vodné kúpele a mnoho ďalšieho. Vybrať si tiež môžete zo širokej ponuky masáží. V hoteli sa nachádza reštaurácia Tilia, lobby bar Salvia a záhradná terasa. Samozrejmosťou je kamerou sledované parkovisko a internetové Wi-Fi pripojenie.

Izby

Izby sú komfortne vybavené moderným nábytkom a spolu s celým interiérom ponúkajú návštevníkom najvyššie pohodlie. Hotel Panorama disponuje izbami Standard, Comfort, Superior a Apartmánom.

Druhy izieb

  • Dvojlôžková izba Standard bez balkóna
  • Dvojlôžková izba Comfort s balkónom
  • Dvojlôžková izba Superior s balkónom
  • Dvojlôžková izba Superior s balkónom s prístelkou
  • Dvojlôžková izba Superior s balkónom s rozkladacou prístelkou
  • Apartmán
Check - in (príchod): 14:00 / Check out (odchod): do 10:00
Domáce zvieratá povolená za príplatok 15€/noc.

 Zoznam izieb Cenník ubytovania

 Lokalita

Wellness hotel Panorama **** sa nachádza v jednom z najkrajších kúpeľných miest na Slovensku, v Trenčianskych Tepliciach.

Kúpele patria k najstarším a najnavštevovanejším kúpeľom na Slovensku. Je to predovšetkým vďaka termálnej vode, ktorá sa pri liečbe neupravuje a romantickej polohe kúpeľov. V Trenčianskych Tepliciach a okolí sa nachádzajú rôzne miesta, ktoré stoja za návštevu, ako napríklad architektonický skvost, turecké kúpele Hammam, kúpalisko Zelená žaba, kúpeľný park s lesoparkom a umelým jazerom či Strážovské vrchy, ktoré kúpele obklopujú. V meste sa tiež konajú i pravidelné podujatia - Literárna jar, Hudobné leto, Divadelná jeseň, Plesová zima, otvorenie kúpeľnej sezóny, filmový festival, swingový ples, benefičný ples a mnoho ďalších