O nás

Už od roku 1990 spoznávate s nami svet!

To, že na poli cestovného ruchu fungujeme už 28 rokov je dôkaz, že naozaj niečo vedieť musíme. Nebudeme zbytočne neskromní - veď tých 28 rokov nebola prechádzka ružovou záhradou. Bol to náročný boj s krachujúcimi leteckými spoločnosťami, s autobusovými dopravcami či hoteliermi o vybojovanie podmienok, ktoré by spĺňali požiadavky aj tých náročnejších klientov. Ako to v živote chodí - niečo sa podarilo viac, niečo menej. Asi nikdy nebudeme úplne spokojní, a určite nebudeme vyhlasovať že sme najlepšia cestovka, ani najlacnejšia či iné superlatívy. Chceme byť a verím, že aj sme - seriózni ! Verte nám, že to čo povieme - sa snažíme na 100% splniť. Lebo odjakživa plati, že " slovo robí chlapa" a v tomto prípade robí aj naozaj dobrú cestovku! 

Od roku 2012 organizujeme niektoré zájazdy spoločne s našimi moravskými partnerskými cestovnými kanceláriami, čím sa nám značne rozšírila ponuka až na 200 zájazdov ročne, no hlavne ich realizácia zvýšila až na 92 % . Dovolíme si preto tvrdiť, že jednoznačne patríme medzi kancelárie s najširšou ponukou poznávačiek na Slovensku ! 

Ako malý dôkaz, že to asi naozaj nerobíme zle, svedčí každoročne stúpajúci počet klientov ktorí s nami "poznávajú svet" už niekoľko rokov po sebe. A práve aj pre nich sa snažíme okrem štandardne obľúbených zájazdov vymýšlať trasy a destinácie, ktoré by ste márne hľadali aj vo viacerých väčších cestovných kanceláriách na Slovensku. A práve aj vďaka tejto rôznorodosti a originalite predáva naše zájazdy okolo 450 cestovných agentúr po celom Slovensku a v Čechách za čo sme im nesmierne povďační .  

 A ešte krátka odpoveď na časté dotazy. Aký je rozdiel medzi PAXTOUR Slovakia a Paxtravel. PAXTOUR vznikol 1990 a jedným z jeho zamestnancov bol aj zakladateľ CK Paxtravel. Pracoval u nás pár rokov a po svojom odchode si založil svoju pre nás konkurenčnú cestovnú kanceláriu s veľmi podobným názvom, podobným zameraním... No tak to už na Slovensku chodí... Kedže sťažujú sa len neschopní, my ideme svojou cestou ďalej a veríme, že táto cesta je správna a prinesie radosť hlavne Vám -našim klientom.

Budeme naozaj velmi potešení, ak v roku 2018 si vyberiete z našej širokej ponuky poznávacích zájazdov, rozšírite rady našich spokojných klientov a budete sa môct presvedčiť o úprimnosti vyššie uvedených slov. 

s úctou a vďakou za dôveru

Juraj Urban - konateľ spoločnosti

a kolektív pracovníkov 

CK PAXTOUR Slovakia