Prevoňané Provensálsko, Francúzsko, 4.8.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61097237

Prevoňané Provensálsko

Francúzsko

, ProgramPrevoňané Provensálsko

Termín:

4.8.2018 - 8.8.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

5 dní

Doprava:

autobus  -0 odjazdových miest

Cena od:


309 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názor CK
Navštívte s nami levanduľové korzo, slávnosti v Digne-les-Bains a kúpanie v Saint-Tropez. Uvidíte miesta ako Digne-les-Bains - Sault - Simiane-la-Rotonde - Saint-Tropez.
Rámcový program zájazdu
1. deň: Odchod z Bratislavy do Brna/Viedne (2.nástupné miesto) v skorých ranných hodinách, cesta Nemeckom na ubytovanie v oblasti francúzskeho Briançon.

2. deň: Po raňajkách odchod do mesta Digne-les-Bains , na tradičné levanduľové slávnosti- Sprievod alegorických vozov, hudobné a kultúrne vystúpenia, stánky s výrobkami z levandule, medu a ďalších provensálskych darov. Popoludní odchod do malebného Sisteron - hrad provensálskych grófov z 13. storočia, prestavaný za Henricha IV. na pevnosť, typicky provensálske uličky.

3. deň: Po raňajkách odchod do oblastí Hornoprovensálskych Álp do čarovnej krajiny levanduľových
polí, zastávka v Sault - prehliadka výroby mydiel v La Savonnerie en Provence, návšteva obchodu Champelle, s možnosťou zakúpiť si najrôznejšie bio výrobky (spoločnosť už deväť rokov nepoužíva pesticídy ani umelé hnojivá a prispieva tak k ekologickému poľnohospodárstvu), zastávka pri predajnom stánku Levanduľové farmy. Okolo levanduľových polí Saint-Christol do dediny Simiane-la-Rotonde, ktorá natoľko uchvátila českého maliara Otakara Kubína, že si v nej v 20. rokoch minulého storočia zakúpil dom. Prehliadka románskej rotundy, tvoriacej súčasť hradného komplexu z 11. storočia. Okolo levanduľových polí sa dostaneme do kraja parku Luberon, cez Rustrel a Apt až do Coustellet -návšteva Múzea levandule v srdci pohoria Luberon, kde sa dá dozvedieť o levandule úplne všetko. Odchod na nocľah v oblasti Francúzskej riviéry.

4. deň: Po raňajkách odchod na polostrov Saint-Tropez, vyhľadávanú destináciu Azúrového pobrežia. Návšteva hviezdami milovaného letoviska Saint-Tropez, možnosť deväťhodinového voľna na individuálny odpočinok, prechádzky a kúpanie alebo prehliadka so sprievodcom - preslávená žandárska stanica , provensálsky trh, malebné zákutia, výstup k Citadele s úchvatnými výhľadmi na pastelové mestečko a zaujímavou expozíciou o dejinách pôvodnej rybárskej dediny, kostol
Nanebovzatia Panny Márie, prístav posiaty luxusnými jachtami, rozchod na nábreží. Popoludní
možnosť plavby loďou do neďalekého Port-Grimaud , unikátneho mestečka v blízkosti nekonečných piesočných pláží nabádajúcich ku kúpaniu a na vyskúšanie vodných športov. Navečer odchod domov.

5. deň: Skoro popoludní príchod do Bratislavy.
Základná cena zahŕňa
dopravu luxusným autobusom, 3 x ubytovanie , 3x raňajky, sprievodcovské služby
Základná cena nezahŕňa
vstupy ,komplexné cestovné poistenie
Poznámky a informácie
CK si vyhradzuje právo na zmenu programu.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK