Pobyt pri mori so športom -htl.3 Ville Park, Slovinsko, Portorož, 4.7.2018, Polpenzia
Číslo termínu: 61097310

Pobyt pri mori so športom -htl.3 Ville Park

Slovinsko » Portorož

, Program

Typ


Pobyt pri mori  so športom  -htl.3 Ville Park

Termín:

4.7.2018 - 8.7.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Polpenzia

Typ zájazdu:

Športový

Dĺžka:

5 dní

Doprava:

vlastná  -0 odjazdových miest

Cena od:


249 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názor CK
- Možnosť predĺženia pobytu o ľubovolný počet noci !!!

Takúto akci by ste asi márne hľadali v ponukách CK! Je určetná pre naozaj všetkých. Tí čo majú radi kľud a relax nájdu pokoj pri mori, na promenádach ci krytých vyhrievaných bazénoch a výrivkách. Pre tých čo majú radi aktívny oddych je možnosť účasti na :

- 8. ročníku tenisového turnaja amatérov - MEDITERANO PAXTOUR CUP - muži - ženy podľa vekových kategórií ( dvojhra štvorhra, mix ) - štartovné 35 Eur

- ranné a večerné cvičenia jogy s charizmatickým Fredym Ayisim ( cvičenie 70 Eur / pobyt - 2 x denne)

- pre deti od 6 mesiacov plávanie s detičkami v krytých vyhrievaných bazenoch pod dohľadom inštruktoriek plávania - Husatka . Pod pojmom plávanie detí treba chápať harmonický pohyb dieťatka vo vode, ktorého zámerom okrem psychomotorického rozvoja je, aby si dieťa zvyklo na vodu, vypestovalo si rešpekt pred vodou, naučilo sa reagovať na rôzne, aj nepredvídateľné situácie, ktoré môžu vo vodnom prostredí nastať.

Okrem týchto aktivít je možnosť požičania bicyklov ( 7 Eur / 3 hodiny) a využiť cyklistické trasy v okolí Portorože ( Piraň , Izola, Koper ci Umag )
Poznámky a informácie
Akcia na ktorú sa určite oplati príst. Je to len 550 km po dialnici od Bratislavy ( dialnica končí 3 km pred hotelom ) cesta trvá len 5 hod . Naozaj skvelé miesto na relax, zábavu či aktívne športovanie. Aj tí čo nešportujú tu nájdu relatívne blízko od domova skvelé prostredie na oddych i relax. Milovníci poznania histórie určite navštívia nedaleké mestečko Piran ( cca 20 min. peši) či pompezny Portorož so svojimi kasínami a butikmi. nadarmo sa tomuto mestečku nehovorí Monte Carlo východu. Milovníkom kávy odporúčame zavítať do talianskeho Terstu ( 25 km ) kde okrem výbornej kávy a talianskych špecialít môžu ochutnať atmosféru dávnej historie tohto starobylého mesta.
Popis, poloha strediska
Hotel Ville Park leží vedľa bývalého kláštorného kostola sv. Bernardina, ktorý dal meno celému hotelovému komplexu. Vybudovaný je priamo pri pláži. Hotel Ville Park pozostáva z 5 víl s 217 klimatizovanými izbami. Blízko hotela sú hlavné turistické atrakcie, obchody a reštaurácie, čo z hotela robí ideálnu základňu pre návštevu celého letoviska.
Izby Ville Park su priestranné, klimatizované a v prípade potreby si môžete na recepcii na priplatok požičať chladničku. Do hotela Ville Park si môžete so sebou zobrať aj svojho domáceho miláčika - psíka.
Pravdaže všetci ubytovaní v hoteli Ville Park využívajú všetky výhody a atrakcie hotela Histrion.

Hotelový rezort pozostáva z 3 hotelov. Hotel ponúka hosťom komfortné ubytovanie v 195 izbách s balkónom resp. bez balkónu. Priamo v areáli je wellness centrum, - vyhrievané bazény s morskou vodou, detské smyklavky a detský tobogan ; pre dospelých väčší bazén s 5 výrivkami, saunami a lehátkami na terase, vonkajší bazén, travnatá plocha pri bazené , detské ihrisko, ihrisko na beach volejbal,
Stravovanie
Stravovanie raňajky - večere formou švédskych stolov v hoteli Histrion ( 50 m od ubytovania) Možnosť výberu času na večere 18.30 - 19,30 hod alebo 19,30 - 21.00 hod. Vyber nahlásite na recepcii pri nástupe na ubytovanie .
Základná cena zahŕňa
4x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe ( s bakónom resp. bez balkóna) s polpenziou (raňajky a večere formou kvalitného bufetu), voľný vstup do vodného parku Laguna Bernardin ( vyhrievané bazény s morskou vodou, vírivky, pre deti kĺzačky a tobogan,) voľný vstup do kasína,

( možnosť predĺženia pobytu o ľubovoľný počet nocí )
Základná cena nezahŕňa
Povinný príplatok : pobytová taxa 1, 30 Eur/deň, komplexné poistenie (vrátene storna pobytu) 2,35 Eur / osoba/deň a štartovné na tenisovy turnaj 35€ /osoba, účastnicky poplatok cvičenie jógy - 70 €/ pobyt ( 2 x denne) , plávanie detí s intruktorkami plávania 40Eur/ dieťa/ pobyt ( 2 x denne)
Pláž
trávnatá plocha s možnosťou zapožičania lehátok a slnečníkov ( za poplatok) , vstup do mora po schodíkoch, pre deti na konci pláže je upravený kamienkový pozvolný vstup do mora
Recenzie klientov
Bolo nám tam úžasne, izbu sme mali v tichej uličke s veľkou terasou . Výborná strava , naozaj na úrovni , hlavne čo sa týka morskej gastronómie. Neskutočne krásne prechádzky popri mori až do úžasného mestečka Piraň. Určite si to ešte zopakujeme.
Karol Pulman - Bratislava


Centrum Portorože neskutočne zábavné, plno barov a klubov s posedením pri kávičke. A pritom to bolo 15 min peši od hotela. Nabudúce ideme aj s partiou báb sa sem zabaviť
Monika Ducka - Banovce nad Bebravou
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK