Perly starobylého Anglicka, Veľká Británia, 29.5.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61097360

Perly starobylého Anglicka

Veľká Británia

, Program

Typ


Perly starobylého Anglicka

Termín:

29.5.2018 - 3.6.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

6 dní

Doprava:

autobus  -0 odjazdových miest

Cena od:


439 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názor CK
Novinka v našej ponuke ! Počas tohto zájazdu okrem iného navštívite tieto miesta :Canterbury - Hrad Leeds - Hrad Hever - Oxford - Avebury - Bath - Stratford -Upon-Avon- Hrad Warwick -Cambridge - Londýn
Rámcový program zájazdu
1. deň: Ráno odchod z Bratislavy do Brna (2.nástupné miesto) smer Praha, Plzeň a cesta Nemeckom do Francúzska.

2. deň: Ranný trajekt alebo Eurotunel do Anglicka. Prvou zastávkou bude opevnenie stredovekého mesta Canterbury s nádhernou katedrálou. Potom bude nasledovať prekrásny vodný hrad Leeds s rozsiahlymi kvetinovými záhradami a bludiskom. A na záver dňa malebný vodný hrad Hever, v ktorom mala svoje sídlo rodina Boleyn a má nádherné záhrady a bludisko. Ubytovanie a nocľah.

3. deň: Raňajky. Ráno uvidíte krásne univerzitné mesto Oxford s radom historických univerzitných budov a koľají. Potom prechádzka s kvapkou mystiky - megalitický kruh v Avebury. Návšteva historického mesta Bath, jedného z najkrajších miest vo Veľkej Británii vďaka jednotnému architektonickému štýlu. Budete obdivovať zachovalé rímske kúpele vystavané na termálnych prameňoch. Námestie The Circus a monumentálne budovy na Royal Crescent, ktoré sú dielom architektov Johna Wooda staršieho a mladšieho. Nocľah.

4. deň: Raňajky. Prehliadka rodiska Williama Shakespeare - malebného historického mestečka Stratford-upon-Avon s typickými hrázdenými domčekmi zo 16. a 17. storočia. Perla stredoveku - impozantný hrad Warwick, ktorý patrí medzi najzachovalejšie v Anglicku, s expozíciou múzea madam Tussauds. Návšteva Cambridge, mesto ležiace na rieke Cam, druhá najstaršia anglická univerzita, tradičný rival Oxfordu. Ubytovanie a nocľah.

5. deň: Raňajky. Celodenný Londýn na ochutnávku. Bezpečnostná pauza autobusu. Kráľovská štvrť Westminster - Westminster Abbey, Houses of Parliament s vežou Big Ben. Slávnostné ceremónie striedanie kráľovských gárd na Whitehall či pri Buckinghamskom paláci. Trafalgar Square a námestie Piccadilly Circus. Popoludní individuálne voľno, možno návštevy múzeí podľa záujmu - Madame Tussaud 's, Britské národné múzeum, Národná galéria, londýnska štvrť Soho s možnosťou večere v čínskej štvrti. Večerný odchod. Nočné cestovanie cez Eurotunnel alebo trajekt do Francúzska.

6. deň: Popoludní návrat do Brna, následne transfer do Bratislavy.
Základná cena zahŕňa
dopravu luxusným autobusom , 4 x ubytovanie v hoteli , 3 x raňajky, Eurotunnel alebo trajekt cez kanál La Manche , sprievodcovské služby
Základná cena nezahŕňa
príplatok za 1/1 izbu 134,-€/osoba,komplexné cestovné poistenie.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK