Moskva letecky, Rusko, 25.7.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61124819

Moskva letecky

Rusko

, ProgramMoskva letecky

Termín:

25.7.2018 - 29.7.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

5 dní

Doprava:

letecky  -0 odjazdových miest

Cena od:


709 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Rámcový program zájazdu
1.deň: Odlet z Prahy alebo Viedne. Prílet do Moskvy , transfer z letiska do hotela, ubytovanie, popoludní možnosť spoločnej prechádzky po centre Moskvy. Starý Arbat - pešia zóna plná umelcov a pouličných umelcov. Nocľah.

2.deň: Celodenný program v Moskve - kombinovaný autokarový a peší okruh. Červené námestie so slávnym chrámom, ktorý nechal postaviť cár Ivan IV.Hrozný na počesť dobytia Kazane a jeho architektúra je inšpirovaná pôvodnými tatarskými pamiatkami. Ďalej obchodné centrum Gum, Veľké divadlo, chrám Krista Spasiteľa, Kremeľ- sídlo prezidenta a vlády, prehliadka umeleckých skvostov v zbrojnici a hrobky cárov. Navečer možnosť prechádzky po malebnom Arbatu, centrum umelcov. Návrat do hotela, nocľah.

3.deň: Po raňajkách individuálny program v Moskve alebo možnosť poldenného výletu do Sergijeva Posadu, centra ruskej pravoslávnej cirkvi, vzdialené 75 km od Moskvy. V roku 1345 tu bol založený kláštor Najsvätejšej Trojice. V 16. storočí tu boli vybudované hradby a impozantný chrám Nanebovstúpenia. Obed v miestnej reštaurácií, návrat do Moskvy, možnosť ďalšej prechádzky so sprievodcom alebo prehliadka niektorého zo svetových múzeí. Návrat do hotela.

4.deň: Po raňajkách prechádzka módnej štvrti Zamoskvorečje, plné kaviarní a reštaurácií. Pre záujemcov pokračovanie metrom do historicko - architektonického parku Kolomenskoje, v ktorom sa nachádza množstvo staroruských stavieb vrátane chrámu Nanebovstúpenia Pána zo 16. storočia. Návrat do Moskvy, fakultatívne atraktivná a obľúbená plavba loďou po rieke Moskva od Novospaského mostu okolo Kremľu až ku Kyjevskej stanici.

5.deň: Po raňajkách individuálne voľno v Moskve , popoludní transfer z hotela na letisko a odlet pravidelnou linkou z Moskvy do Prahy alebo Viedne.
Základná cena zahŕňa
letenku do Moskvy tam a späť, transfery z letiska do hotela a späť, 4 x ubytovanie v 3* hoteli v Moskve s raňajkami, služby sprievodcu.
Základná cena nezahŕňa
vstupy a fakultatívne výlety, skupinové vízum do Ruska 85,-€, prehliadka Kremľu 16,-€, výlet do Sergijeva Posadu 28,-€, komplexné cestovné poistenie.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK