Malta a Gozo, Malta, 4.5.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61448738

Malta a Gozo

Malta

, ProgramMalta a Gozo

Termín:

4.5.2018 - 9.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

6 dní

Doprava:

letecky  -0 odjazdových miest

Cena od:


709 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Rámcový program zájazdu
1. deň: Odlet z Viedne prílet na Maltu, transfer do hotela, zoznámenie sa s okolím, nocľah.

2. deň: Po raňajkách La Valetta, hlavné mesto ostrova na zozname UNESCO s dokonalým
systémom opevnenie z polovice 16. storočia, záhrady Baracca s prekrásnym výhľadom na prístav, katedrála sv. Jána, Palác veľmajstrov rádu maltézskych rytierov, sídlo parlamentu a sídlo prezidenta. Popoludní tradičná rybárska dedinka Marsaxlokk, s malebným prístavom s tradičnými farebnými člnmi, plná typických reštaurácií a taverien ponúkajúcich prevažne ryby a plody mora. Návrat do hotela na ubytovanie, nocľah.

3. deň: Po raňajkách prehliadka prehistorickej lokality s chrámami Hagar Qim a Mnajdra, ktoré patria k najpôsobivejším maltským pamiatkam a sú opradené mnohými záhadami a legendami, tunajšie okolie ponúka tiež nádherné prímorské scenérie. Popoludní bývalé hlavné mesto ostrova Mdina, predstavujúce to najlepšie z historickej Malty. Tunajšie úzke uličky lákajú k prechádzkam, z terasy za katedrálou je úchvatný výhľad na celý ostrov. Ďalej Rabat, v ktorom sa nachádzajú katakomby sv. Pavla a Agáty, v ktorých boli pochovávaní prví kresťanskí obyvatelia ostrova. Zastávka na úchvatných útesoch Dingli. Návrat na ubytovanie, nocľah.

4. deň: Po raňajkách celodenný výlet na ostrov Gozo. Z trajektu sú pekné pohľady na najmenší
ostrov maltského súostrovia Comino. Gozo má svoju typickú atmosféru, podľa legiend ,bol kedysi obývaný nymfou Kalypsó. Medzi najzaujímavejšie atrakcie patrí prehistorický chrám Ggantija , nazývaná aj Veža obrov, prírodný úkaz Modré okno a tzv. vnútorné more. Návšteva hlavného mesta ostrova Victorias, s citadelou a katedrálou. Voľno k nákupom, návrat na ubytovanie, nocľah.

5. deň: Po raňajkách prehliadka okolia hlavného mesta La Valetty - zábavnej štvrti St. Julian a Paceville, kam sa chodí po večeroch baviť miestna mládež. Mesto Vittoriosa, bývalé sídlo rádu maltézskych rytierov. Popoludní voľno, ktoré je možné stráviť ďalšou prehliadkou La Valetty alebo prechádzkami po nábreží v štvrti Sliema, nocľah.

6. deň: Po raňajkách osobné voľno, transfer na letisko a odlet do Viedne.
Základná cena zahŕňa
letenka tam a späť Viedeň - Malta ,transfer z letiska do hotela a späť, 5 x ubytovanie v 3* hoteli, 5x raňajky, sprievodcovské služby
Základná cena nezahŕňa
príplatok za jednolôžkovú izbu 172 €, komplexné cestovné poistenie, prípadné vstupy , transfer z Bratislavy na letisko do Viedne a späť ( info v CK ), 4x večera v hoteli 63,-
Poznámky a informácie
CK si vyhradzuje právo zmeny programu. CK nezodpovedá za zmeny časov odletov leteckých spoločností.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK