Londýn letecky, Veľká Británia, 26.4.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61097358

Londýn letecky

Veľká Británia

, Program

Typ


Londýn letecky

Termín:

26.4.2018 - 1.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

6 dní

Doprava:

letecky  -0 odjazdových miest

Cena od:


639 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názor CK
Londýn so sprievodcom !!!

LONDÝN o PICADILLY o CHINA TOWN o SOHO o WESTMINSTER o BUCKINGHAM PALACE o HYDE PARK o DOCKLANDS o GREENWICH o TOWER o TOWER BRIDGE o KATEDRÁLA SV. PAVLA
Rámcový program zájazdu
1. deň: Večer odlet z Bratislavy/Brna do Londýna. Transfer autobusom z letiska do hotela, ubytovanie.

2. deň: Po raňajkách odchod mestskou dopravou do centra a pešia prehliadka: Piccadilly - obchodné i spoločenské centrum mesta s priľahlými obchodnými ulicami, Trafalgarské námestie s budovou Národnej galérie, kostolom sv. Martina i známym pamätníkom admirála Nelsona obklopeným fontánami, prechádzka okolo Horse Guards, sídla kráľovskej jazdnej gardy aj okolo Downing street s tradičným sídlom britského premiéra až k rieke Temži s nádhernou panorámou budovy Parlamentu s vežou Big Ben. Ďalej návšteva Westminsterského opátstva a prechádzka parkom St. James k Buckinghamskému palácu, sídlu britskej kráľovnej, kde je možné niektoré dni sledovať slávnostnú výmenu stráží. Popoludní možnosť návštevy niektorého z početných londýnskych múzeí alebo prechádzky v krásnych parkoch Hyde Park alebo v Kensingtonských záhradách a individuálne možnosť návštevy Kensingtonských múzeí. Večer návrat mestskou dopravou do hotela.

3. deň: Po raňajkách odchod mestskou dopravou ku katedrále sv. Pavla a prehliadka katedrály. Potom prechádzka po Millenium cez Temžu a prechádzka po pravom brehu rieky Temže, kde sa striedajú supermoderné budovy s historickými stavbami, príjemným posedením a pôsobivými výhľadmi na Londýn až k mostu Tower Bridge. Pre milovníkov historických lodí možnosť prehliadky vojnového krížnika Belfast zakotveného na rieke Temži. Možnosť prehliadky pevnosti Tower s anglickými korunovačnými klenotmi. K večeru pešia prehliadka centra s neopakovateľnou podvečernou atmosférou: Trafalgarské námestie, China town, štvrť Soho. Návrat mestskou dopravou do hotela.

4. deň: Po raňajkách prechod mestskou dopravou k Temži a odjazd loďou po Temži okolo starých typických Docklands do Greenwichu. Prehliadka tejto štvrti s najstarším londýnskym kráľovským parkom a známym kráľovským observatóriom s nultým poludníkom. Možnosť návštevy rozsiahleho námorného múzea. Návrat mestskou dopravou do centra a voľno k nákupom. Večer návrat mestskou dopravou do hotela.

5. deň: Raňajky, voľný deň, počas ktorého je možné sa viac venovať jednotlivým zaujímavostiam, prehliadkam múzeí a galérií, návšteve divadla a pod. Pre záujemcov o fakultatívny výlet do Windsoru odchod vlakom z Londýna a prehliadka mesta 35 km západne od Londýna na brehu Temže, presláveného kráľovským zámkom . Možnosť návštevy zámku alebo jeho rozsiahlych záhrad. Návrat vlakom späť do Londýna a voľný večer k rozlúčke s Londýnom.

6. deň: Dopoludnia transfer na letisko a odlet z Londýna do Bratislavy/Brna.
Základná cena zahŕňa
leteckú dopravu do Londýna tam a späť, letiskové taxy a odbavenie letu s príručnou batožinou , transfer autobusom z letiska do hotela a späť, 5 x ubytovanie v Londýne v 2-3* hoteli s raňajkami , služby sprievodcu
Základná cena nezahŕňa
príplatok za 1/1 izbu 166,-€/osoba, fakultatívny výlet do Windsoru 30,-€/osoba, odbavenie batožiny do 15 kg 56,-€/osoba, komplexné cestovné poistenie.
Poznámky a informácie
CK si vyhradzuje právo zmeny programu. CK nezodpovedá za možné zmeny časov odletov leteckých spoločností.

Povolená príručná batožina 1ks s hmotnosťou do 10kg v rozmeroch 55x40x20cm.
Recenzie klientov
Kro ešte nebol v Londýne vrelo odporúčam. Aj keď 4a pol dňa je na Londýn stále málo, to najdôležitejšie sme stihli vidieť a oplatilo sa.

Peter L. - Zvolen
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK