Krásy Soľnej komory s výstupom na Hitlerovo orlie, Rakúsko, 27.7.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61494489

Krásy Soľnej komory s výstupom na Hitlerovo orlie

Rakúsko

, ProgramKrásy Soľnej komory s výstupom na Hitlerovo orlie

Termín:

27.7.2018 - 29.7.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

3 dni

Doprava:

autobus  -0 odjazdových miest

Cena od:


199 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Rámcový program zájazdu
Program zájazdu :
1.deň: Odchod v skorých ranných hodinách z Bratislavy do Brna (2.nástupné miesto). Príchod do Spital am Pyhrn, turistika divokou tiesňavou doktora Vogelgesanga - chodník s drevenými rebríkmi a mostíkmi okolo skál a vodopádov, najdlhšia tiesňava Horného Rakúska s variantov pre zdatnejších a menej zdatných turistov. Prejazd k jazeru Grundlsee. Záujemcovia môžu absolvovať náučný chodník pozdĺž potoka Toplitzbach k jazeru Toplitzsee. Prejazd k jazeru Altausee , okolo ktorého vedie jedna z najkrajších okružných ciest v oblasti Soľnej komory (Salzkammergut) . Krásne výhľady na pohorie Trisselwand, Loser a ľadovce Dachsteinského masívu robia z cesty okolo jazera nezabudnuteľný zážitok. Vďaka veľkému počtu lavičiek na brehu jazera je cesta vhodná aj pre rodiny s deťmi a seniorov. Uprostred leta je Altausee dostatočne teplé , aby sme sa mohli pri kúpaní trochu ochladiť , k dispozícií je rada malých pláži pozdĺž cesty. Prejazd Soľnou komorou okolo jazera Wolfgangsee na ubytovanie k Salzburgu , nocľah.

2.deň: Po raňajkách odchod do národného parku Berchtesgaden . Pre záujemcov návšteva unikátnych soľných baní , jazda vláčikom , banícka šmykľavka , jazda po podzemnom soľnom jazere. Ostatní môžu voľný čas tráviť v malebnom mestečku Berchtesgaden . Potom prejazd do Obersalzbergu , záujemcovia môžu absolvovať zhruba dvojhodinový výstup na horu Kehlstein až k Hitlerovmu orliemu hniezdu (zdarma) , potom peši späť k autobusu a prehliadka po Rossfeldskej panoramatickej ceste , menej zdatní môžu vyjsť hore ekobusom za poplatok a zvyšok času stráviť prehliadkou múzea Dokumentation s podzemnými bunkrami . Navečer prechádzka po Mozartovom Salzburgu a osobné voľno. Návrat na nocľah.

3.deň: Po raňajkách odchod do Werfen. Návšteva Eisriesenwelt -najväčšej ľadovej jaskyne na svete. Nachádza sa vnútri hory Hochkogel (2281 m) a vchod do jaskyne leží v nadmorskej výške 1641 m. Dostaneme sa sem lanovkou za poplatok alebo peši po turistickom chodníku. Po prehliadke pokračovanie krásnou horskou krajinou do jedného z najmalebnejších mestečiek v Rakúsku - Hallstattu na brehu rovnomenného jazera. Záujemcovia sa môžu previesť aj loďou po jazere. Popoludní odchod domov. Návrat do Bratislavy v neskorých večerných hodinách.
Základná cena zahŕňa
dopravu luxusným autobusom , 2 x ubytovanie s raňajkami , služby sprievodcu
Základná cena nezahŕňa
komplexné cestovné poistenie , vstupy, 2 x večera 35,-€/osoba
Poznámky a informácie
Grundlsee - Salzburg - Berchtesgaden - Ľadová jaskyňa - Hallstatt
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK