Katalánsko a Barcelona, Španielsko, Španielsko ostrovy, Kanárské ostrovy, 7.9.2018, Polpenzia
Číslo termínu: 61097393

Katalánsko a Barcelona

Španielsko » Španielsko ostrovy » Kanárské ostrovy

, Program

Typ


Katalánsko a Barcelona

Termín:

7.9.2018 - 16.9.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Polpenzia

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

10 dní

Doprava:

autobus  -0 odjazdových miest

Cena od:


519 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názor CK
Okrem iného na tomto zájazde navštívite aj tieto miesta : BARCELONA - CADAQUÉS - FIGUERAS - MONTSERRAT - ANDORRA - GERONA - BANYOLES - BESALÚ
Rámcový program zájazdu
1. deň: Odchod z Bratislavy do Brna (2. nástupné miesto) v ranných hodinách. Cesta do Katalánska.

2. deň: Príchod na pobrežie Costa Brava /Barcelona alebo Costa Dorada v dopoludňajších hodinách , ubytovanie , voľný program.

3. deň: Po raňajkách celodenný výlet do Barcelony - prehliadka gotických pamiatok mesta , gotická štvrť s katedrálou, štvrť El Born, kostol S. Maria del Mar, popoludní voľný program , možnosť návštevy Poble Espanyol - španielska dedinka alebo morské akvárium L´Aquarium , návrat na ubytovanie, večera.

4. deň: Po raňajkách odchod do Cadaqués , malebného prístavného mestečka , ktoré sa obľúbilo rada umelcov , medzi nimi aj Dalí , Picasso, Miró, W. Disney, A. Breton. V zátoke Portlligat leží Dáliho dom, kde žil a tvoril. Popoludní prechod do Figueras, návšteva Múzea S. Dáliho, ktoré maliar založil. Návrat na ubytovanie, večera.

5. deň: Po raňajkách odchod do fascinujúceho pohoria Montserrat s kláštorným komplexom , ktorý je najznámejším pútnickým miestom Katalánska. Popoludní návrat na ubytovanie , možnosť kúpania , večera.

6. deň: Deň venovaný odpočinku na pláži alebo fakultatívny výlet do Andorry, nezávislého kniežactva, ktoré leží vo východnej časti Pyrenejí medzi Španielskom a Francúzskom a oplýva nádhernými horskými scenériami s divokou prírodou. Prehliadka hlavného mesta Andorra la Vella, možnosť nákupov v bezcolnej zóne, voľno, návrat na ubytovanie.

7. deň: Okolo obeda odchod do Barcelony, prehliadka pamiatok mesta , La Sagrada Familia , Casa Batló, Casa Milá. Panoramatická prehliadka , byčia aréna, Placa Catalunya , Passeig de Grácia, Camp Nou, štadión FC Bracelona ( fakultatívna prehliadka štadióna a múzea). Pokračovanie k olympijskému štadiónu na vrch Montjuic, krátka zástavka na vyhliadke na mesto a prístav. Individuálne voľno k prehliadke stredu mesta. Večer predstavenie Barcelonské fontány , hra hudby , farebných svetiel a vody. V nočných hodinách návrat na ubytovanie.

8. deň: Po raňajkách odchod do Gerony , historického mesta s jednou z najzachovalejších židovských štvrtí , hradbami románskymi kostolmi a arabskými kúpeľmi. Návšteva gotickej katedrály s jedinečnou klenotnicou , El Call-ulica židovskej štvrti a farebné domy na nábreží rieky Onyar. Popoludní odchod do vnútrozemia k jazeru Banyoles, najväčšiemu katalánskemu prírodnému jazeru , centru vodných športov a dejisko veslárskych súťaží OH 1992. Odchod do Besalú , stredovekého mesta s románskymi kostolmi , pozostatkami benediktínskeho kláštora a s opevneným románskym mostom. Návrat na ubytovanie.

9. deň: Dopoludnia odpočinok, kúpanie . V poobedňajších hodinách odchod domov.

10. deň: Príchod do Brna , následne do Bratislavy v dopoludňajších hodinách.
Základná cena zahŕňa
dopravu luxusným autobusom, dopravu autobusom po Španielsku , 7x ubytovanie v 2*-3* hoteli s polpenziou, služby sprievodcu
Základná cena nezahŕňa
vstupy , príplatok za jednolôžkovú izbu 147,-eur , komplexné cestovné poistenie
Poznámky a informácie
BARCELONA - CADAQUÉS - FIGUERAS - MONTSERRAT - ANDORRA - GERONA - BANYOLES - BESALÚ
Recenzie klientov
Krásny zájazd, krásne Španielsko... videli sme čo sa dalo...skvelý sprievodca... dakujeme ...o rok si vyberieme u Vás opäť !

rod. Malíkova - Prešov
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK