Naše top ponuky pre rok 2022

Na tejto stránke chceme upriamiť Vašu pozornosť na zájazdy a pobyty ktoré sa nám zdajú byť atraktívne a pri porovnaní kvalita=cena aj cenovo výhodné. Ak Vás z nich nič nezaujalo – nevadí, pozrite na ponuku všetkých zájazdov a tam si snáď už vyberiete.

Blíži a zima a nie všetci sme jej fanúšikmi. Pre tých, ktorí obľubujú teplo, more , exotiku máme pripravené hneď tri bonbóniky.

Prvou „tutovkou“ kvalitnej dovolenky je momentálne najobľúbenejšia exotická destinácia – Omán. Kto vyhľadáva kľud, oddych, krásny hotelový komplex, teplé more a ideálne teplé ( nie horúce) počasie – ten sa rozhodnutím pre Omán nemôže sklamať. Výhodou je tiež priamy let z Bratislavy – príjemné letové časy, krátky transfer letisko / hotel (25 min)… Ak si vyberiete ktorýkoľvek z ponúkaných hotelov ( odporúčame hotel Fanar Hotel & Residences 5* alebo Beach Rotana Residences 5* ) určite budete spokojní.

Ak chcete vedieť o hoteloch niečo viac kliknite sem

Druhým bonbónikom je novinka pre náročných klientov – 10 – dňová dovolenka v Karibiku s týždňovým pobytom v DOMINIKÁNSKEJ REPUBLIKE, no hlavne s exkluzívnym transferom. Pri ceste tam – ubytovanie v TORONTE s prehliadkou mesta a pri ceste späť opäť ubytovanie v TORONTE s výletom na Niagarské vodopády a následným nočným letom do Viedne. Čiže za 10 dní dovolenky zažijete oddych a pohodu v teplom Karibiku, ale tiež navštívite najväčšie mesto Kanady s výletom k najznámejším vodopádom sveta. V jednom termíne budú moc záujemcovia dokonca zažiť naživo aj prestížny zápas hokejovej NHL.

A tou treťou „čerešničkou na torte“ je MEXIKO – krajina starovekých indiánskych kultúr a slnkom zaliatych pláží. A práve sem smeruje naša ponuka na strávenie nezabudnuteľných chvíľ v spojení relaxu v kvalitných hotelových komplexoch s poznávaním histórie tejto jedinečnej krajiny. Zájazd ponúkame v čase jarných prázdnin na Slovensku a tiež počas Veľkej noci. Odlet je z Viedne no aj s leteckým prípojom z Košíc !

Ak Vás ponuka aspoň trochu zaujala – kliknite na na túto stránku a nazrite do kompletnej ponuky na tento zaujímavý pobytový zájazd

Pravdaže sú medzi nami takí, ktorí naopak milujú zimu, radi lyžujú a užívajú si krásy zimnej prírody. Aj pre tých máme zaujímavé ponuky na strávenie pekných chvíľ v spoločnosti ľudí s „rovnakou krvnou skupinou“.

V januárovom prázdninovom termíne 5.1.- 9. 1. 2022 sa stretneme v obľúbenom penzióne Pribiskô na kraji Zuberca. V lete sme poprvýkrát vyskúšali toto prostredie a veru 80 účastníkov našej letnej akcii bolo či už prostredím, ako aj hotelovými službami – nadšených. Preto nie je dôvod vymýšľať niečo iné na zimné novoročné prázdniny. Lyžovať budeme chodiť do strediska Spálená (7 km od penziónu) a ak bude záujem, pre deti zabezpečíme v stredisku aj lyžiarsku škôlku. Samozrejmosťou budú večerné „párty programy“ či už pri športe ( stolný tenis, šipky, bowling ) alebo pri táboráku.
Cena za pobyt je 273 Eur/osoba (4 noci s polpenziou)

Pre bližšie informácie a možnosť účasti na tejto akcii kliknite sem

A toto je opäť tip na tutovku – jarná lyžovačka v Kaprune

Druhým lyžiarskym ťahákom bude skvelá jarná lyžovačka v známom rakúskom stredisku Kaprun. Túto obľúbenú akciu poriadame už niekoľko rokov a okrem lyžovania na ľadovci Kitzsteinhorn, ju ju užívajú aj nelyžiari ktorí radi radi relaxujú v neďalekých kúpeloch Tauern Terme 3000. Pravdaže, nezabúdame ani na našich najmenších, ktorí sa už teraz tešia na detský karneval a dospelí zasa na skvelú opekačku v záhrade penziónu pri príležitosti osláv narodenín dvoch malých účastníčok zájazdu.Termín pre rok 2022 je rovnaký ako vždy  – 27.4. – 1.5. 2022 s tým, že na ľadovci si ešte užijeme pravidelný májový happening s diskotékou na snehu za účasti prominentných rakúskych športovcov.

Cena sa tento rok bude pohybovať okolo 199 Eur/osoba na 4 noci s raňajkami.