Keď sa zima opýta…

Keď sa zima opýta… čo ste pre svojich klientov pripravili v lete?   No, my sme veru nelenili… už teraz pripravujeme pre Vás 3 skvelé lyžovačky pre rodiny s deťmi i bez detí, pre náročnejších i menej náročných… proste pre všetkých pohodových ľudí s optimizmom v duši.
Milí priatelia, vieme, že žijeme dobu, keď nevieme čo bude zajtra. No však žiť a tešiť sa na budúcnosť treba, ináč by náš život strácal zmysel. Aj z toho dôvodu sme pre Vás pripravili ponuku našich zimných akcií pre rok 2022. Všetky tri sú plánované v prázdninových termínoch, aby ste ich mohli absolvovať s celou rodinou. Aby sme mohli kapacitu rezervovať potrebujeme, aby ste sa nám nahlásili a zaplatili aspoň symbolickú 50 Eur zálohu. Pravdaže, ak by to pandemická situácia nedovolila, záloha Vám bude okamžite vrátená na Váš účet.
Zuberec – Roháče (320 km z Bratislavy)

V januárovom prázdninovom termíne 5.1.- 9. 1. 2022 sa stretneme v obľúbenom penzióne Pribiskô na kraji Zuberca. V lete sme poprvýkrát vyskúšali toto prostredie a veru 80 účastníkov našej letnej akcii bolo či už prostredím, ako aj hotelovými službami – nadšených. Preto nie je dôvod vymýšľať niečo iné na zimné novoročné prázdniny. Lyžovať budeme chodiť do strediska Spálená (7 km od penziónu) a ak bude záujem, pre deti zabezpečíme v stredisku aj lyžiarsku škôlku. Samozrejmosťou budú večerné „párty programy“ či už pri športe ( stolný tenis, šipky, bowling ) alebo pri táboráku s gitarou.
Cena za pobyt je od 273  Eur/ dospelá osoba v dvojlôžkovej izbe (4 noci s polpenziou). Ostatné ceny ako aj zľavy na deti nájdete tu

Druhou lahôdkou bude naša novinka – 6 dňový autobusový zájazd počas jarných prázdnin v známom lyžiarskom stredisku – v talianskej Sappade. Termín 27.2. – 5.3. 2022. 

Ubytovanie je zabezpečené v 3* hoteli Valgioconda – nachádzajúcom sa priamo v Sappade. Ako už v poslednom čase býva zvykom v našej cestovnej kancelárii, ponuka lyžovačiek je zameraná hlavne pre rodiny s deťmi. Nebude tomu ináč ani cez jarné prázdniny 2022. Lyžiarske stredisko Sappada je síce menšie, ale ponúka 20 km zjazdových a snowboardových zjazdoviek rôznej náročnosti, od svahov pre deti a začiatočníkov až po zjazdovky vyššej náročnosti. Bežecké lyžovanie je možné v dĺžke 15/20 km po lesných tratiach, ktoré sú prístupné zo štadióna pred hotelom. Korčuľovať sa môžete na troch prírodných ľadových plochách alebo sa zabaviť v snehovom detskom parku Nevelandia.
Cena pobytu je 370 Eur/osoba (ubytovanie na 6 nocí s polpenziou) možnosť autobusovej dopravoy z Bratislavy len za 60 Eur /osoba)

Kaprun – Rakúsko  (480 km z Bratislavy)

Tretím lyžiarskym ťahákom bude skvelá jarná lyžovačka v známom rakúskom stredisku Kaprun. Túto obľúbenú akciu poriadame už niekoľko rokov a okrem lyžovania na ľadovci Kitzsteinhorn, aj nelyžiari na relax radi využijú neďaleké kúpele Terme 3000. Pravdaže, nezabúdame ani na našich najmenších, ktorí sa už teraz tešia na detský karneval a dospelí zasa na skvelú opekačku v záhrade penziónu pri príležitosti osláv narodenín dvoch malých účastníčok zájazdu.Termín pre rok 2022 je rovnaký ako vždy  – 27.4. – 1.5. 2022 s tým, že na ľadovci si ešte užijeme pravidelný májový happening s diskotékou na snehu za účasti prominentných rakúskych športovcov.

Cena sa tento rok bude pohybovať okolo 209 Eur/osoba na 4 noci s raňajkami.