Keď sa zima opýta…

Keď sa zima opýta… čo ste pre svojich klientov pripravili v lete?   No, my sme veru nelenili… už teraz pripravujeme pre Vás 3 skvelé lyžovačky pre rodiny s deťmi i bez detí, pre náročnejších i menej náročných… proste pre všetkých pohodových ľudí s optimizmom v duši.
Milí priatelia, vieme, že žijeme dobu, keď nevieme čo bude zajtra. No však žiť a tešiť sa na budúcnosť treba, ináč by náš život strácal zmysel. Aj z toho dôvodu sme pre Vás pripravili ponuku našich zimných akcií pre rok 2022. Všetky tri sú plánované v prázdninových termínoch, aby ste ich mohli absolvovať s celou rodinou. Aby sme mohli kapacitu rezervovať potrebujeme, aby ste sa nám nahlásili a zaplatili aspoň symbolickú 50 Eur zálohu. Pravdaže, ak by to pandemická situácia nedovolila, záloha Vám bude okamžite vrátená na Váš účet.
Zuberec – Roháče (320 km z Bratislavy)

V januárovom prázdninovom termíne 5.1.- 9. 1. 2022 sa stretneme v obľúbenom penzióne Pribiskô na kraji Zuberca. V lete sme poprvýkrát vyskúšali toto prostredie a veru 80 účastníkov našej letnej akcii bolo či už prostredím, ako aj hotelovými službami – nadšených. Preto nie je dôvod vymýšľať niečo iné na zimné novoročné prázdniny. Lyžovať budeme chodiť do strediska Spálená (7 km od penziónu) a ak bude záujem, pre deti zabezpečíme v stredisku aj lyžiarsku škôlku. Samozrejmosťou budú večerné „párty programy“ či už pri športe ( stolný tenis, šipky, bowling ) alebo pri táboráku s gitarou.
Cena za pobyt by sa mala pohybovať okolo 250 – 280  Eur/osoba (4 noci s polpenziou)

Kranjska Gora – Slovinsko ( 450 km z Bratislavy)

Druhou lahôdkou bude naša novinka – 5 dňový pobyt počas polročných prázdnin v známom lyžiarskom stredisku – v slovinskej Kranjskej Gore.
Termín 3.2. – 7.2. 2022.  Ubytovanie bude rezervované v 3* hoteli Alpina – umiestnenom hneď pri zjazdovke. Celkovo má stredisko 20 km lyžiarskych prepojených tratí s možnosťou využitia aj nočného lyžovania.
Lyžiarske lanovky a svahy sa tiahnu z Kranjskej Gory do Planice, v nadmorskej výške 800-1600 m n. m. Sú prepojené sieťou vlekov a sedačkových lanoviek. Podmienky sú tu výborné pre začiatočníkov, ale na svoje si prídu aj pokročilí. Tí najlepší môžu vyskúšať zjazdovky, kde sa každoročne jazdí svetový pohár mužov i žien v obrovskom aj klasickom slalome.
Cena pobytu by mala byť v rozpätí  250 – 280 Eur/osoba (4 noci s raňajkami) resp. 300 – 320 Eur/osoba s polpenziou na 4 noci

Kaprun – Rakúsko  (480 km z Bratislavy)

Tretím lyžiarskym ťahákom bude skvelá jarná lyžovačka v známom rakúskom stredisku Kaprun. Túto obľúbenú akciu poriadame už niekoľko rokov a okrem lyžovania na ľadovci Kitzsteinhorn, aj nelyžiari na relax radi využijú neďaleké kúpele Terme 3000. Pravdaže, nezabúdame ani na našich najmenších, ktorí sa už teraz tešia na detský karneval a dospelí zasa na skvelú opekačku v záhrade penziónu pri príležitosti osláv narodenín dvoch malých účastníčok zájazdu.Termín pre rok 2022 je rovnaký ako vždy  – 27.4. – 1.5. 2022 s tým, že na ľadovci si ešte užijeme pravidelný májový happening s diskotékou na snehu za účasti prominentných rakúskych športovcov.

Cena sa tento rok bude pohybovať okolo 199 Eur/osoba na 4 noci s raňajkami.