O nás

Milí priatelia,

je nám cťou, že ste si klikli na našu webovú stránku. Že nás ešte nepoznáte ? Nevadí . Na poli cestovného ruchu sme už od roku 1990. Už len to, že v oblasti cestovného ruchu  pôsobíme 30 rokov je dôkazom, že niečo vedieť musíme…  Za tie roky sme sa veľa naučili, získali mnoho skúseností, no hlavne pokoru v tom, že spokojnosť klienta nemôže byť len fráza, lebo bez jeho spokojnosti by sme nikdy neboli tam, kde sa nachádzame.
Nevyhlasujeme o sebe, že sme najlepšia cestovka, ani že sme najlacnejší či iné superlatívy.

Vždy sme chceli byť, sme a aj zostaneme seriózni. To, čo povieme sa snažíme na 100% splniť. Lebo, ako sa hovorí ,,slovo robí chlapa”, v našom prípade dobrú cestovku.

Patríme medzi kancelárie s najširšou ponukou poznávacích zájazdov na Slovensku. O našich kvalitách svedčí aj každoročne stúpajúci počet klientov. Vďaka rôznorodosti našej ponuky a originalite predáva naše zájazdy okolo 450 cestovných agentúr po celom Slovensku a v Českej republike. No najdôležitejšie je – že táto práca nás baví. A keď niečo človeka baví, robí to s láskou a výsledok sa musí dostaviť.

A ešte odpoveď na časté otázky či a aký je rozdiel medzi PAXTOUR Slovakia  a Paxtravel ?! 

Je a veľký. PAXTOUR  vznikol  už v roku 1990 a od svojho vzniku sa špecializuje na poznávacie zájazdy. Paxtravel vznikol podstatne neskôr na podnet jedného z bývalých zamestnancov Paxtouru  s prebratím  si podstatnej  časti   know how.  No aj to sa na Slovensku stáva… Nenariekame, lebo nariekajú len neschopní. Ideme svojou cestou a veríme, že táto cesta je správna a prinesie radosť hlavne vám – našim klientom. O to nám fakt ide predovšetkým. Tak to len na vysvetlenie rozdielu medzi PAXTOUR Slovakia a Paxtravel.

Budeme naozaj potešení, ak si aj vy vyberiete z našej širokej ponuky zájazdov a rozšírite rady našich spokojných a vracajúcich sa klientov.

S úctou a vďakou za dôveru,
Juraj Urban
konateľ spoločnosti