Koronou život neskončil…

Koronou život neskončil…

Milí priatelia,

sme si vedomí, že momentálne to nikto z nás nemá ľahké. Pandénia nás zastihla nepripravených, ako po psychickej, tak aj po fyzickej stránke. Ukazuje sa, že všetko sa dá poraziť, keď človek chce a má vieru vo víťazstvo. Mnohí začíname skoro odznova, no možno ešte silnejší ako predtým.

Aj my, ako cestovná kancelária sa musíme otriasť a ísť ďalej. Táto sezóna bude v celej našej 30 – ročnej histórii asi najhoršia – no nevzdáme to – tomu verte!

Ďakujeme všetkým Vám, ktorí ste si presunuli svoje zálohové platby na neskoršie termíny zájazdov. Postupne zasielame Oznámenia o zmene zájazdu /vouchre/, aby ste aj vy mali istotu, že Vaše peniaze sú v bezpečí a neprídete ani o jeden cent.

Mnohí viete, že každoročne našou top akciou bývajú športovo-relaxačné pobyty pri mori v našom obľúbenom Slovinsku. Tohtoročný júlový termín sme ešte museli zrušiť, no s potešením môžeme konštatovať, že augustová akcia v Portoroži bude! Určite najväčším ťahákom bude zrekonštruovaný 4* hotel Histrion, aj s úplne novým wellness centrom.

Pozrite si aké krásne zrekonštruované izby, reštaurácia  i spoločenské priestory Vás tam čakajú. Druhým určite rovnako veľkým ťahákom budú veľmi obľúbené cvičenia jogy s Fredym Ayisim. Kto s týmto charizmatickým človekom už cvičil jogu, vie o čom píšeme…  Pravdaže, k ďalším športovým aktivitám budú patriť tenisové vyzývacie zápasy a najmä obľúbený beachvolejbalový turnaj miešaných trojíc. 

No predovšetkým si tam prídeme všetci hlavne oddýchnuť, zregenerovať psychické sily po tom náročnom prvom polroku.

Budeme šťastní, ak sa tento rok rozhodnete pre dovolenku s nami, dovolenku pri mori v bezpečí – len 550 km zo Slovenska.

Pozrite si naše videá, vyberte si hotel ( 3* Vile Park, 4* Histrion, 5* Bernardin) a uvidíte, že to vôbec nie je zlý tip na tohtoročnú dovolenku. 

Ak máte nejaké otázky, či nejasnosti, neváhajte nás kontaktovať ….veď na august už máme prihlásených 55 hostí ….

KORONOU ŽIVOT NESKONČIL…treba žiť opäť naplno a my to spolu zvládneme!