Júlový Mediterano PAXTOUR Cup už za nami

Júlový Mediterano PAXTOUR Cup už za nami

Po dvoch rokov obmedzovania sme si konečne mohli naplno užiť to, čo sme predtým pokladali za samozrejmosť. More – slnko – relax a hlavne slobodu. Všetko bez rúšok a opäť s úsmevom na tvári. Tento rok sa v našej top destinácií v slovinskom Portoroži stretla „stará“ známa partia tenistov pri trojdňovom zápolení amatérov v kategóriách – seniori 60+ ( víťaz Pavel Remiáš finalista – Pavel Saturka ) juniori 60 ( víťaz finalista Peťo Kolbík). V kategórii ženy dominovala Alica Švejnarová pred Dáškou Sojkovou. Najprestížnejšou kategóriou bola štvorhra muži, kde slávili víťazstvo otec&syn Dodo a Dany Dočekalovci pred dvojicou Miško Lipták/Tony Pavlus a tiež štvorhra ženy kde si trofeje brali domov Daška Sojková a Aďa Kestlerova po víťazstve nad Alicou Švejnarovou a Mel Kestlerovou. Poslednú kategóriu mix ovládol najkrajší a najmladší pár Dany Dočekal a Amy Kestlerova ktorý vo finále tesne zdolal dvojicu Duško Grňo a Dáška Sojková. Víťazi dostali pekné poháre a množstvo cien venovaných našimi partnerskými firmami. My ostatní sme si zasa výborne počas troch dní zahrali svoj obľúbený šport, no hlavne odniesli skvelé pocity a množstvo nezabudnuteľných zážitkov zo spoločnosti podobných tenisových nadšencov. Už teraz je isté, že aj budúci rok sa tu stretneme opäť.

Ďalšou veľmi početnou skupinkou športovcov boli priatelia Yogy s dušou ktorú už roky vedie charizmatická Ninka Menkynová. Väčšina z 45-cvičiacich bola s nami v Portoroži poprvýkrát a podľa priaznivého ohlasu určite nie naposledy. Ranné i večerné cvičenia sa okrem primeranej náročnosti niesli aj v spojení pohybu – mysle a slova. Yoga ako meditácia v pohybe určite obohacuje naše telo a hlavne našu dušu a sme radi, že aj na budúci rok sa s touto skupinkou úžasných ľudí na našej akcii v Portoroži opätovne stretneme.

Poslednú časť z 185 člennej skupiny našich klientov tvorili relaxujúci klienti, ktorí využili nádherné počasie i prímorské prostredie na zaslúžený odpočinok a naberanie tak prepotrebných síl do nadchádzajúceho náročného obdobia. Pravidelné prechádzky popri mori do malebného Piranu alebo do pompézneho Portorožu pôsobili ako balzam v tejto uponáhľadnej dobe.

Ak niekomu nestačilo týchto pár dní pri mori a nechce čakať, na ďalší rok – má ešte možnosť zúčastniť sa nášho druhého – augustového termínu aj autobusovou dopravou 25.8. -29.8.2022 a s možnosťou prípadného predĺženia. Pravdaže, nebude už taký bohatý športový program – no cvičenia jogy a ranné kondičné behy môžete tentoraz absolvovať s lektorkou Luciou Burešovou a v prípade že bude záujem, spravíme aj obľúbený beachvolejbalový turnaj.

Ako spomienku na krásne úvodné dni prázdnin si pozrite pár fotiek. Pre niekoho to bude pekná spomienka – pre iného inšpirácia na augustový termín

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.