Veľký okruh Bretónskom, Francúzsko, 1.7.2018, Bez stravy
Číslo termínu: 61461987

Veľký okruh Bretónskom

Francúzsko

, ProgramVeľký okruh Bretónskom

Termín:

1.7.2018 - 8.7.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

autobus  -0 odjazdových miest

Cena od:


469 € Konečná cena


Názor CK
NOVINKA ROKU 2018!
Bretónsko - dcéra oceánu, tajuplná zem na pobreží Atlantiku, starodávne keltské legendy, bohaté náboženské tradície. Očarí Vás divoké skalnaté pobrežie, romantická príroda, jemnosť vyšívaných krajek.

Navštívite s nami miesta ako: Mont St. Michel - St. Malo - Carnac - Quimper - Concarneau
Rámcový program zájazdu
1. deň: Odchod z Bratislavy do Brna (2.nástupné miesto) v skorých ranných hodinách. Prejazd do Francúzska. Nocľah v okolí Paríža.

2.deň: Ráno prejazd do Chartres, prehliadka jednej z najcennejších gotických katedrál Notre- Dame s nádhernými vitrážami a sochárskou výzdobov. Zástavka v Fougeres pri mohutnom stredovekom hrade z 12.storočia, exteriéry. Prejazd na ubytovanie.

3.deň: Prejazd k perle Normandie - romantickému kláštornému ostrovu Mont - Saint - Michel s opátstvom (prehliadka kláštora). Prejazd typickým bretónskym mestečkom Dol - de - Bretagne so zástavkou pri menhire de Champ - Dolent, jedného z najkrajších v Bretónsku . Pozdĺž pobrežia sa dostaneme do rybárského prístavu Cancale. Zástavka v Saint Malo, bývalom prístave korzárov a objaviteľov , prechádzka po hradbách starého mesta. Prejazd pri hrádzi elektrárne na rieke Rance , na jedno z najpozoruhodnejších miest bretánského pobrežia Cap Fréhel - divoký mys s nádhernými výhľadmi na Smaragdové pobrežie. Pozdĺž malebných piesočných pláži Le Val - André prejazd na ubytovanie v okolí Saint Brieuc.

4.deň: Výjazd cez Paimpol k Pobrežiu ružového granitu. Prejazd kúpeľmi Perros- Guirec na malebné pobrežie v okolí malého rybárskeho prístavu Ploumanach. Prechádzka okolo skál byzarných tvarov. Prejazd cez prírodný park Armorique s prehliadkou unikátnych farských usadlostí z 16. a 17. storočia: Saint Thégonnec, Guimilliau , Pleyben- kostol , cintorín, kalvária a brána. Nocľah pri Quimperu.

5.deň: Ráno prehliadka Quimperu , mesta s gotickou katedrálou sv. Corentina. Cez historické mestečko Locronan s renesančnými domami a okolo prístavu Douarnenez na najzápadnejší výbežok Francúzska - úchvatný skalnatý mys Pointe du Raz. Podľa času kúpanie v zátoke Baie de Trépassés. Degustácia bretánskych špecialít - cidre, destiláty a sušienky. Návrat na nocľah.

6.deň: Prehliadka Concarneau, opevneného rybárského prístavu zo 14. storočia. Carnac - prehliadka záhadných megalitických polí kamenných menhirov starých viac ako 3000 rokov. Krátke voľno k prechádzke mestečkom a po pláži , možnosť kúpania. Navečer prehliadka starobylého prístavného mesta Vannes. Nocľah.

7.deň: Krajom bájneho lesa Brocéliande , odpradávna spojovaného s povesťami o kráľovi Artušovi a čarodejníkovi Merlinovi, prechádzka svojráznou dedinkou Paimpont. Prejazd po trase Rennes - Troyes na ubytovanie s krátkymi zástavkami v Sens (najstraršia gotická katedrála vo Francúzsku ) a v Troyes (pôvabné historické mestečko v Champagne s hrázdenými domami a gotickými kostolmi). Nocľah.

8.deň: Prejazd do Nemecka , návrat cez Prahu do Brna , následne transfer do Bratislavy okolo polnoci.
Základná cena zahŕňa
Cena zahrňuje: dopravu luxusným autobusom , 7 x ubytovanie (6 x v hoteloch typu Premiere Classe a Ibis Budget, 1 x F1) , služby sprievodcu
Základná cena nezahŕňa
Cena nezahrňuje: vstupné (cca 30€) , 3 x spoločná večera (cca 35€), komplexné cestovné poistenie , 7 x hotelové raňajky 55€/osoba, príplatok za jednolôžkovú izbu 195€/osoba

Poznámka: Podmienkou uskutočnenia zájazdu je minimálny počet 35 účastníkov.
Poznámky a informácie
Navštívite s nami miesta ako: Mont St. Michel - St. Malo - Carnac - Quimper - Concarneau

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Ak chcete uplatniť zľavový kód, prosím napíšte ho do poznámky objednávky.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK