Talianska klenotnica, Taliansko, 12.9.2018, Polpenzia
Číslo termínu: 61097334

Talianska klenotnica

Taliansko

, Program

Typ


Talianska klenotnica

Termín:

12.9.2018 - 16.9.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Polpenzia

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

5 dní

Doprava:

autobus  -0 odjazdových miest

Cena od:


309 € Konečná cena


Rámcový program zájazdu
Program :
1. deň: Odchod z Bratislavy do Brna /Viedne(2. nástupné miesto) v skorých ranných hodinách cez rakúske Alpy do Talianska, popoludní prehliadka románskeho opátstva Pomposa, ubytovanie v hoteli v prímorskom letovisku, večera.

2. deň: Dopoludnia si prehliadnete rodné mesto maliara Raffaella Santiho Urbino s vojvodským palácom (prototyp renesančnej rezidencie) a obrazárňou (UNESCO), popoludní návšteva samostatnej republiky San Maríno a v podvečer uvidíte stredoveké jadro mesta Rimini (Tempio Malatestiano, románske vládne paláce, hrad Malatesta). Návrat do hotela, večera.

3. deň: Ráno prehliadka byzantského chrámu Sant'Apollinare in Classe s cennými mozaikami (UNESCO), potom ďalšie slávne mozaiky v Ravenne (bazilika San Vitale, ktorá je najdôležitejším príkladom ranokresťanskej byzantskej architektúry, mauzóleum Galla Placidia, sestry rímskeho cisára Honoria - všetko UNESCO), popoludní starobylá, rozľahlá učená a červená Bologna s najstaršou európskou univerzitou, najväčším farským kostolom sveta, hrobom sv. Dominika, sochárskymi diely Michelangela a Jacopa della Quercia, jednou z najdôležitejších obrazární Talianska a preslávenú gastronómiou. Návrat do hotela, večera.

4. deň: Dopoludnia prehliadka bizarného mestečka Comacchio, ktoré pôsobia ako zmenšenina Benátok a je známe nakladanými úhormi, v prípade záujmu je možné v miestnom múzeu vidieť starorímske loď objavenú archeológmi. Popoludní príjazd do Ferrary (UNESCO) a podrobná prehliadka tohto ešte stále nedoceneného mesta: gotická štvrť, renesančná palácová štvrť, katedrála, hrad rodu Este, renesančné letohrádky (Palazzina di Marfisa d'Este, Palazzo Schifanoia so slávnymi freskami). Voľno k prechádzkam, večeru a pod. Prejazd na ubytovanie.

5. deň: Po raňajkách odchod do SR, príchod do Bratislavy vo večerných hodinách.
Základná cena zahŕňa
Cena zahŕňa: dopravu luxusným autobusom, 4x ubytovanie , 3x polpenzia, sprievodcovské služby
Základná cena nezahŕňa
Cena nezahŕňa: cestovné poistenie, vstupy do pamiatok
Poznámky a informácie
Urbino – San Marino – Rimini – Ravenna – Bologna – Ferrara

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Ak chcete uplatniť zľavový kód, prosím napíšte ho do poznámky objednávky.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK