Švajčiarsko s výletom do Chamonix, Švajčiarsko, 11.9.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61097407

Švajčiarsko s výletom do Chamonix

Švajčiarsko

, Program

Typ


Švajčiarsko s výletom do Chamonix

Termín:

11.9.2018 - 16.9.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

6 dní

Doprava:

autobus  -0 odjazdových miest

Cena od:


369 € Konečná cena


Rámcový program zájazdu
1. deň: V skorých ranných hodinách odchod z Bratislavy cez Brno (2. nástupné mesto) smerom na Nemecko . Popoludní zastávka pri impozantných Rýnskych vodopádoch v Schaffhausen . Ubytovanie v Einsiedeln .

2. deň: Po raňajkách odchod do Zürichu , prehliadka najväčšieho mesta krajiny s výkladnou skriňou Európy - triedou Bahnhofstrasse , štvrťami Niederdorf a Oberdorf , chrámy Grossmünster a Fraumünster ( Chagallove vitráže ) a cukrárňou Sprüngli . Prejazd k Luzernskému jazeru ( Vierwaldstättersee ) a plavba výletnou loďou nádhernou horskou krajinou do Luzernu . Prehliadka centra mesta : drevené mosty Kappelbrücke a Spreuerbrücke , starobylé domy uprostred zachovaných hradieb . Prejazd na ubytovanie .

3. deň: Cesta po severnom okraji Berner Oberland k jazeru Brienzersee a vychádzka parným vlakom na Brienzer Rothorn ( 2350 m nm ) - skvelý výhľad na jazero a okolité hory vrátane Eigeru , Mönch a Jungfrau . Pokračovanie pozdĺž Thunersee do hlavného mesta Bernu ( staré mesto vysoko nad riekou , dóm , renesančné studne ) . Zastávka v starom mestečku Gruy?res . Prejazd na ubytovanie .

4. deň: Po raňajkách jazda vysokohorskou krajinou do Chamonix , fakultatívne výjazd lanovkou pod vrchol Mont Blanc do výšky 3842 m nm ( Aiguille du Midi ) , potom jedným z najzachovalejších stredovekých európskych hradov Chillon pri Ženevskom jazere , prejazd mestami Montreux a Vevey . V podvečer prechádzka po historickom jadre Lausanne . Návrat na ubytovanie , nocľah .

5. deň: Po raňajkách zastávka v malebnom mestečku Nyon , potom podrobná prehliadka Ženevy - staré mesto , nábrežie , parky , múzeá s voľnými vstupmi , plavba po jazere . Večer odjazd domov.

6. deň: Návrat do Brna a potom do Bratislavy v dopoludňajších hodinách .
Základná cena zahŕňa
Doprava luxusným autokarom , 4x ubytovanie v hoteli , 4 x raňajky , služby sprievodcu , poistenie voči insolventnosti CK.
Základná cena nezahŕňa
Komplexné cestovné poistenie, prípadné vstupy, prípadné pobytové taxy .
Poznámky a informácie
CK si vyhradzuje právo zmeny programu.
Názor CK
Okrem iného uvidíte tieto miesta: ZÜRICH - BERN - GRUYERES - ŽENEVA - CHILLON - VEVEY - LAUSANNE

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Ak chcete uplatniť zľavový kód, prosím napíšte ho do poznámky objednávky.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK