Švajčiarsko s výletom do Chamonix, Švajčiarsko, 7.8.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61097406

Švajčiarsko s výletom do Chamonix

Švajčiarsko

, Program

Typ


Švajčiarsko s výletom do Chamonix

Termín:

7.8.2018 - 12.8.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

6 dní

Doprava:

autobus  -0 odjazdových miest

Cena od:


369 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Rámcový program zájazdu
1. deň: V skorých ranných hodinách odchod z Bratislavy cez Brno (2. nástupné mesto) smerom na Nemecko . Popoludní zastávka pri impozantných Rýnskych vodopádoch v Schaffhausen . Ubytovanie v Einsiedeln .

2. deň: Po raňajkách odchod do Zürichu , prehliadka najväčšieho mesta krajiny s výkladnou skriňou Európy - triedou Bahnhofstrasse , štvrťami Niederdorf a Oberdorf , chrámy Grossmünster a Fraumünster ( Chagallove vitráže ) a cukrárňou Sprüngli . Prejazd k Luzernskému jazeru ( Vierwaldstättersee ) a plavba výletnou loďou nádhernou horskou krajinou do Luzernu . Prehliadka centra mesta : drevené mosty Kappelbrücke a Spreuerbrücke , starobylé domy uprostred zachovaných hradieb . Prejazd na ubytovanie .

3. deň: Cesta po severnom okraji Berner Oberland k jazeru Brienzersee a vychádzka parným vlakom na Brienzer Rothorn ( 2350 m nm ) - skvelý výhľad na jazero a okolité hory vrátane Eigeru , Mönch a Jungfrau . Pokračovanie pozdĺž Thunersee do hlavného mesta Bernu ( staré mesto vysoko nad riekou , dóm , renesančné studne ) . Zastávka v starom mestečku Gruy?res . Prejazd na ubytovanie .

4. deň: Po raňajkách jazda vysokohorskou krajinou do Chamonix , fakultatívne výjazd lanovkou pod vrchol Mont Blanc do výšky 3842 m nm ( Aiguille du Midi ) , potom jedným z najzachovalejších stredovekých európskych hradov Chillon pri Ženevskom jazere , prejazd mestami Montreux a Vevey . V podvečer prechádzka po historickom jadre Lausanne . Návrat na ubytovanie , nocľah .

5. deň: Po raňajkách zastávka v malebnom mestečku Nyon , potom podrobná prehliadka Ženevy - staré mesto , nábrežie , parky , múzeá s voľnými vstupmi , plavba po jazere . Večer odjazd domov.

6. deň: Návrat do Brna a potom do Bratislavy v dopoludňajších hodinách .
Základná cena zahŕňa
Doprava luxusným autokarom , 4x ubytovanie v hoteli , 4 x raňajky , služby sprievodcu , poistenie voči insolventnosti CK.
Základná cena nezahŕňa
Komplexné cestovné poistenie, prípadné vstupy, prípadné pobytové taxy .
Poznámky a informácie
CK si vyhradzuje právo zmeny programu.
Názor CK
Okrem iného uvidíte tieto miesta: ZÜRICH - BERN - GRUYERES - ŽENEVA - CHILLON - VEVEY - LAUSANNE
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK