Švajčiarske alpy a severné Taliansko, Švajčiarsko, Švajčiarske Alpy, 4.9.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61393229

Švajčiarske alpy a severné Taliansko

Švajčiarsko » Švajčiarske Alpy

, ProgramŠvajčiarske alpy a severné Taliansko

Termín:

4.9.2018 - 9.9.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

6 dní

Doprava:

autobus  -0 odjazdových miest

Cena od:


339 € Konečná cena


Rámcový program zájazdu
1. deň: V skorých ranných hodinách odchod z Bratislavy a následne Brna (2. nástupné miesto), prejazd do Švajčiarska, jazda údolím Engadin, jedným z najmalebnejších vo Švajčiarsku. Prehliadka Sv. Mórica - svetoznámeho strediska zimných športov, zasadeného do úchvatnej scenérie alpských velikánov. Prejazd cez priesmyk Maloja na ubytovanie.

2. deň: Po raňajkách cesta okolo nádherného jazera Lago di Como, krátka zastávka v Tremezzo pri Ville Carlotta. Odchod do do oblasti nazývanej Švajčiarska riviéra - prehliadka Lugana a Locarna, slávnych klimatických kúpeľov, ležiacich na brehoch dvoch krásnych jazier Lago Maggiore a Lago di Lugano. Ubytovanie.

3. deň : Po raňajkách odchod k jazeru Lago Maggiore , prehliadka malebnej Stresy na brehu jazera , fakultatívne výlet loďou na prekrásny ostrov Isola Bella , patriaci k presláveným Borromejskými ostrovom , biskupský palác s nádherným interiérom a záhradou . Možnosť kúpania v jazere . Prechádzka pozdĺž brehov jazera do starobylej Árony s hradom , fakultatívne výstup do sochy San Carlo s vyhliadkou . Večer ubytovanie v oblasti Milána .

4. deň : Po raňajkách prehliadka Milána - prechádzka centrom okolo známeho divadla alla Scala , prehliadka svetoznámeho dómu , možnosť fakultatívneho vstupu do obrazárne v Castello , kde je umiestnená jedna z neskorých piet Michelangelových . Jednotlivci môžu navštíviť kostol Santa Maria delle Grazie . Popoludní jazda k jazeru Garda , prehliadka Sirmione , prejazd po brehu jazera cez rekreačné strediská s horskou panorámou . Večer ubytovanie pri Verone .

5. deň : Po raňajkách prehliadka Verony , mesta Rómea a Júlie , a jej rímskych pamiatok - známa aréna , rímske hradby , hrad Castello Scaligerov , hrobky rodiny Scaligerov , katedrála . Potom odchod do Vicenzy . Hlavná ulica Corso Andrea Palladio prechádza stredom starého centra a je lemovaná renesančnými palácmi , Teatro Olimpico , najstaršie kryté divadlo v Európe . Popoludní príchod do Padovy - starobylé mesto ponúka veľké množstvo pamiatok a je tiež univerzitným centrom ( od roku 1221 ) aj pútnickým miestom , kam ľudia prichádzajú uctiť sv. Antonína Padovánského . Večer odjazd domov.

6. deň : Skoro ráno návrat do Brna, následne transfer do Bratislavy.
Základná cena zahŕňa
doprava luxusným autobusom, 4 x ubytovanie, 4 x raňajky , služby sprievodcu
Základná cena nezahŕňa
Prípadné vstupy a pobytové taxy, komplexné cestovné poistenie
Poznámky a informácie
CK si vyhradzuje právo zmeny programu.
Názor CK
Okrem iného uvidíte tieto miesta: SV. MORITZ - LUGANO - LOCARNO - LAGO MAGGIORE - LAGO DI GARDA - VERONA

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Ak chcete uplatniť zľavový kód, prosím napíšte ho do poznámky objednávky.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK