Slávnosti gondol v Benátkach, Taliansko, 31.8.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61393140

Slávnosti gondol v Benátkach

Taliansko

, ProgramSlávnosti gondol v Benátkach

Termín:

31.8.2018 - 3.9.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

4 dni

Doprava:

autobus  -0 odjazdových miest

Cena od:


199 € Konečná cena


Rámcový program zájazdu
1. deň: Odchod v ranných hodinách z Bratislavy do Brna (2.nástupné miesto). Popoludní príchod do mesta Aquileia, ktoré sa okrem červeného vína chváli aj pozostatkami antického mesta a predovšetkým bazilikou Nanebovstúpenia Panny Márie zo 4.storočia. Cesta do kúpeľného mesta Grado, ležiaceho na ostrove v lagúne Jadranského mora. Hovorí sa mu Slnečný ostrov, alebo pre jeho históriu tiež Prvé Benátky, čo dokladá bazilika sv. Eufémie (možnosť krátkeho kúpania na miestnej pláži). Návrat na ubytovanie.

2. deň: Po raňajkách odchod do Caorle, známeho pobytom Ernesta Hemingwaya (bazilika San Stefano s relikviou Kristovej krvi.). Možnosť kúpania. Popoludní prehliadka starobylého mesta Trevisa - mesta s bohatou históriou a radou pamiatok. Odchod na hotel.

3. deň: Celodenný pobyt v Benátkach. Prehliadka mesta so sprievodcom (Canal Grande, bazilika Santa Maria Gloriosa dei Frari, Most Rialto, námestie a bazilika San Marco, Dóžov palác) a účasť na historickej regate Regata Storica - Canal Grande s gondolami , s posádkami v historických kostýmoch a neopakovateľnou atmosférou podujatia. Vo večerných hodinách odchod domov.

4. deň: Príchod do Brna v skorých ranných hodinách, následne transfer do Bratislavy.
Základná cena zahŕňa
dopravu luxusným autobusom, 2x ubytovanie , 2x raňajky, sprievodcovské služby
Základná cena nezahŕňa
vstupy ,komplexné cestovné poistenie
Poznámky a informácie
Zažite s nami Slávnosti gondol v Benátkach. Okrem iného navštívite aj miesta ako Aquileia , Grado , Caorle a Benátky.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Ak chcete uplatniť zľavový kód, prosím napíšte ho do poznámky objednávky.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK