Skvosty južného Anglicka a Londýn s kúpaním, letec, Veľká Británia, 11.8.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61097363

Skvosty južného Anglicka a Londýn s kúpaním, letec

Veľká Británia

, ProgramSkvosty južného Anglicka a Londýn s kúpaním, letec

Termín:

11.8.2018 - 18.8.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  -0 odjazdových miest

Cena od:


889 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názor CK
Novinka v našej ponuke s kúpaním v mori na Anglickej riviére pohodlnou leteckou dopravou.
Navštívite miesta LONDÝN • BATH • TORQUAY • DARTMOUTH • LANDS END • ST. MICHAELS MOUNT • HRAD CORFE • JURSKÉ POBŘEŽÍ • DURDLE DOOR • LULWORTH COVE • STONEHENGE • WINDSOR
Rámcový program zájazdu
1. deň: Odlet z Bratislavy / Brna do Londýna. Transfer do hotela, ubytovanie.

2. deň: Predpoludním odchod mestskou dopravou do centra a pešia prehliadka : Piccadilly, Trafalgarské námestie, Westminster, Big Ben, Parlament a ďalej Horse Guards k Buckinghamskému paláci. Možnosť návštevy niektorého z mnohých múzeí alebo prechádzka v krásnych parkoch Hyde Park alebo St. James Park. Prehliadka večerného Londýna: China town, štvrť Soho, prechádzka okolo Temžy. Návrat do hotela mestskou dopravou.

3. deň: Dopoludnia návšteva mesta Bath, architektonického skvostu Anglicka so štatútom pamiatky UNESCO. Prehliadka jedinečných románskych kúpeľov , ktoré na miestnych horúcich prameňoch založili už Rimania. Prechádzka centrom mesta v ktorom bol korunovaný prvý kráľ Anglicka , ulicou Bath Street s elegantnou kolonádou až ku kráľovskému divadlu, ktoré je jedným z najúchvatnejších dochovaných georgiánských divadiel v Anglicku. Popoludní odchod do južného Anglicka do prímorského letoviska Torquay, ktoré je hlavným centrom Anglickej riviéry. Ubytovanie v Torquay.

4. deň: Celodenný pobyt v prímorskom letovisku Torquay, ktoré je hlavným centrom Anglické riviéry. Prehliadka letoviska, prechádzka okolo pláží, možnosť kúpania , posedenie v reštauráciách či kaviarňach s krásnym výhľadom na pobrežie . Fakultatívne možnosť výletu loďou pozdĺž členitého pobrežia Anglickej riviéry až do rozprávkového mesta Dartmouth ležiaceho pri rieke Dart, kde je na svahoch nad riekou vystavené mestečko plné typických farebných domčekov . Voľno k návšteve Dartmouth - prechádzky historickými uličkami plnými obchodíkov , reštaurácií , starých anglických barov a kaviarní . Popoludní odchod späť do Torquay na ubytovanie.

5. deň: Celodenná návšteva juhozápadného cípu Anglicka - Cornwall, jedno z najkrajších prímorských oblastí Anglicka s pieskovými plážami a rybárskymi dedinkami , ktoré si zachovali svoj pôvodný vzhľad. Návšteva najzápadnejšieho cípu Anglicka - Land´s End s jedinečným výhľadom na Atlantik. Cestou späť zastávka u normanského kláštora St. Michael´s Mount, ktorý sa podľa prílivu mení na ostrov. Večer návrat do Torquay na ubytovanie .

6. deň: Celodenný výlet do Dorset. Návšteva romantického hradu Corfe Castle, zrúcaniny veľkolepého sídla, pod ktorým sa rozkladá kamenná dedinka . Po prehliadke hradu odchod na Jurské pobrežie . Klasické pobrežné geomorfologické útvary a objavované skameneliny vrátane dobre zachovaných stôp dinosaurov a ich pozostatkov prispely k tomu, že sa toto pobrežie stalo prvou prírodnou pamiatkou zapísanou na zoznam Svetového dedictva UNESCO. Prechádzka k vyhľadávanej prírodnej atrakcie Durdle Door nachádzajúcej sa na pobreží krásnej pláže. Jedná sa o vápencový skalnatý oblúk , ktorý je najväčším oblúkom stvoreným morom na pobreží Anglicka . Za pekného počasia je možnosť kúpania. Prechádzkou pozdĺž pobrežia je možné prísť až k zátoke Lulworth Cove. Fotografia tejto takmer dokonalej kruhovej zátoky patrí k tým najvyhľadávanejšou v južnou Anglicku . Večer návrat do Torquay na ubytovanie .

7. deň: Ráno odchod smerom do Londýna, okolo obeda návšteva Salisburskej planiny s najznámejším prehistorickým monumentom Stonehenge. Popoludní zastávka vo Windsoru presláveným svojim kráľovským sídlom. Možnosť návštevy jedného z najväčších európskych zámkov alebo prechádzok v rozsiahlom zámockom parku. Večer príchod do Londýna. Ubytovanie v Londýne .

8. deň: Ráno odchod z Londýna. Transfer na letisko, odlet z Londýna do Bratislavy / Brna.
Základná cena zahŕňa
leteckú prepravu do Londýna tam a späť, letiskové taxy a odbavenie letu s príručnou batožinou ,7x ubytovanie v 2-3 * hoteloch s raňajkami ,doprava luxusným autobusom v Anglicku , služby sprievodcu
Základná cena nezahŕňa
4 x večere (2-6 deň) 96,- eur , fakultatívny výlet loďou z Torquay do Dartmouth 28,- eur , jednolôžková izba 228,- eur ,miestna doprava v Londýne , batožina do 15 kg(tam aj späť) 56,- eur , komplexné cestovné poistenie
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK