Rozprávkové zámky Bavorska, Nemecko, 21.6.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61462061

Rozprávkové zámky Bavorska

Nemecko

, ProgramRozprávkové zámky Bavorska

Termín:

21.6.2018 - 24.6.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

4 dni

Doprava:

autobus  -0 odjazdových miest

Cena od:


229 € Konečná cena


Rámcový program zájazdu
1. deň : V ranných hodinách odchod z Bratislavy cez Brno (2. nástupné miesto) do Bavorska , prehliadka barokového zámku Schleissheim pri Mníchove s francúzskym parkom a letohrádkom , prejazd na ubytovanie .

2. deň : Po raňajkách prehliadka biskupskej rezidencie v Kempten , panoramatická cesta severnou časťou Tirolska okolo jazera Plansee , prehliadka zámku Linderhof, Ettal ( barokový kláštor ) a Wieskirche ( slávny rokokový kostol - UNESCO ) , návrat na ubytovanie .

3. deň : Ráno odchod k slávnemu zámku Neuschwanstein vo Schwangau . Tento kráľovský zámok je vybudovaný v úchvatnej polohe nad stržou Pollatschlucht a zrejme najlepšie zo všetkých stavieb Ľudovíta II . Bavorského stelesňuje fantastický svet tohto výstredného a neskôr i duševne chorého bavorského kráľa . Na dohľad od neho stojí novogotický zámok Hohenschwangau , ktoré na stredovekej zrúcanine postavil Ľudovítov otec Maximilián II . Možnosť prehliadky oboch hradov , pre záujemcov pešia vychádzka krásnou alpskou krajinou Füssen , prehliadka starého mesta so zámkom , unikátnym chrámom sv. Manga a vodopádom na Lechu . Navečer zastávka v olympijskom zimnom stredisku Garmisch - Partenkirchen pod najvyššou nemeckou horou Zugspitze ( 2 963 m nm ) . Nočný prejazd domov .

4. deň : V skorých ranných hodinách návrat späť do Brna a následne Bratislavy .
Základná cena zahŕňa
Doprava autobusom , 2x ubytovanie v hoteli s raňajkami , služby sprievodcu , poistenie voči insolventnosti CK.
Základná cena nezahŕňa
Komplexné cestovné poistenie, prípadné vstupy .
Poznámky a informácie
Poznámka: V júnovom termíne večerná zastávka v Biberwier pod stenou Zugspitze na pozorovanie show Hory v plameňoch - unikátne nočné divadlo , kedy 8000 jednotlivých ohňov vytvára na štítoch hôr obrie ohnivé obrazce a reliéfy . CK si vyhradzuje právo zmeny programu.
Názor CK
Okrem iného uvidíte tieto miesta: SCHLEISSHEIM - LINDERHOF - NEUSCHWANSTEIN - HOHENSCHWANGAU - FÜSSEN

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Ak chcete uplatniť zľavový kód, prosím napíšte ho do poznámky objednávky.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK