Rozprávkové zámky Bavorska, Nemecko, 21.6.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61462061

Rozprávkové zámky Bavorska

Nemecko

, ProgramRozprávkové zámky Bavorska

Termín:

21.6.2018 - 24.6.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

4 dni

Doprava:

autobus  -0 odjazdových miest

Cena od:


229 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Rámcový program zájazdu
1. deň : V ranných hodinách odchod z Bratislavy cez Brno (2. nástupné miesto) do Bavorska , prehliadka barokového zámku Schleissheim pri Mníchove s francúzskym parkom a letohrádkom , prejazd na ubytovanie .

2. deň : Po raňajkách prehliadka biskupskej rezidencie v Kempten , panoramatická cesta severnou časťou Tirolska okolo jazera Plansee , prehliadka zámku Linderhof, Ettal ( barokový kláštor ) a Wieskirche ( slávny rokokový kostol - UNESCO ) , návrat na ubytovanie .

3. deň : Ráno odchod k slávnemu zámku Neuschwanstein vo Schwangau . Tento kráľovský zámok je vybudovaný v úchvatnej polohe nad stržou Pollatschlucht a zrejme najlepšie zo všetkých stavieb Ľudovíta II . Bavorského stelesňuje fantastický svet tohto výstredného a neskôr i duševne chorého bavorského kráľa . Na dohľad od neho stojí novogotický zámok Hohenschwangau , ktoré na stredovekej zrúcanine postavil Ľudovítov otec Maximilián II . Možnosť prehliadky oboch hradov , pre záujemcov pešia vychádzka krásnou alpskou krajinou Füssen , prehliadka starého mesta so zámkom , unikátnym chrámom sv. Manga a vodopádom na Lechu . Navečer zastávka v olympijskom zimnom stredisku Garmisch - Partenkirchen pod najvyššou nemeckou horou Zugspitze ( 2 963 m nm ) . Nočný prejazd domov .

4. deň : V skorých ranných hodinách návrat späť do Brna a následne Bratislavy .
Základná cena zahŕňa
Doprava autobusom , 2x ubytovanie v hoteli s raňajkami , služby sprievodcu , poistenie voči insolventnosti CK.
Základná cena nezahŕňa
Komplexné cestovné poistenie, prípadné vstupy .
Poznámky a informácie
Poznámka: V júnovom termíne večerná zastávka v Biberwier pod stenou Zugspitze na pozorovanie show Hory v plameňoch - unikátne nočné divadlo , kedy 8000 jednotlivých ohňov vytvára na štítoch hôr obrie ohnivé obrazce a reliéfy . CK si vyhradzuje právo zmeny programu.
Názor CK
Okrem iného uvidíte tieto miesta: SCHLEISSHEIM - LINDERHOF - NEUSCHWANSTEIN - HOHENSCHWANGAU - FÜSSEN
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK