Rozprávkové Alsasko, Francúzsko, 20.6.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61461985

Rozprávkové Alsasko

Francúzsko

, ProgramRozprávkové Alsasko

Termín:

20.6.2018 - 24.6.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

5 dní

Doprava:

autobus  -0 odjazdových miest

Cena od:


279 € Konečná cena


Názor CK
Novinka roku 2018!
Alsasko - francúzsky kraj s nemeckým duchom. V malebných mestečkách so stredovekými hradbami sa spájajú tradície oboch národov. Mohutné kráľovské hrady , rozsiahle vinice, hlboké lesy na svahoch Vogéz s krásnymi vyhliadkami do kraja - rozprávkové Alsasko čaká na Vás až ho objavíte práve s nami!
Rámcový program zájazdu
1.deň: Odchod v skorých ranných hodinách z Bratislavy do Brna (2.nástupné miesto ). Prejazd Nemeckom , popoludní príchod do Štrasburgu - mesta európskych inštitúcií , prehliadka historického centra, katedrálu z ružového granítu, Rohanský palác , malebnú štvrť Petite France, navečer možnosť prehliadky loďou historickým centrom a okolo moderných budov Európského parlamentu a Rady Európy. Večer ubytovanie pri Štrasburgu.

2.deň: Prehliadka najnavštevovanejšieho pútnického miesta Alsaska, kláštora na hore Mont Sainte Odile s prekrásnym výhľadom. Pokračovanie po slávnej alsaskej vinnej ceste s degustáciou v jednom z mnohých vinárstiev. Potom návšteva Obernai, malebného mestečka v hradbách so stredovekými domami. Popoludní návšteva dominanty kraja - majestátneho hradu Haut - Koenigsbourg. Navečer prechádzka pestrofarebným mestečkom Colmar a uybtovanie v jeho blízkosti.

3.deň: Dokončenie prehliadky Colmaru s možnosťou návštevy múzea Unterlinden. Malebné mestečká Riquewihr a Ribeauvillé a výjazd do pohoria Vógezy po horskej ceste Route des Cretes s jazerami Lac Blanc a Lac Noir, priesmyk Col de la Schlucht , vrcholy Grand Ballon a Le Hohneck - panoramatické výhľady.

4.deň: Prehliadka mesta Mylhúz a potom návšteva niektorých z múzeí Collection Schlumpf- najväčšie svetové múzeum automobilov s unikátnymi exponátmi. Alebo Múzeum francúzskych železníc. Možnosť návštevy Ecomuseé - alsaský skanzen s ukážkami tradičného života a remesiel. Popoludní prejazd do Švajčiarska a prehliadka Basileje. Navečer odchod domov.

5.deň: Príchod do Brna v dopoludňajších hodinách , následne transfer do Bratislavy.
Základná cena zahŕňa
dopravu luxusným autobusom, 3 x ubytovanie , 3 x raňajky , služby sprievodcu
Základná cena nezahŕňa
vstupy do múzeí a pamiatok, degustácia vína, kompexné cestovné poistenie
Poznámky a informácie
Okrem iného s nami uvidíte : Štrasburg - Haut-Koenigsbourg - Colmar - Mylhúzy

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Ak chcete uplatniť zľavový kód, prosím napíšte ho do poznámky objednávky.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK