Rozprávkové Alsasko, Francúzsko, 20.6.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61461985

Rozprávkové Alsasko

Francúzsko

, ProgramRozprávkové Alsasko

Termín:

20.6.2018 - 24.6.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

5 dní

Doprava:

autobus  -0 odjazdových miest

Cena od:


279 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názor CK
Novinka roku 2018!
Alsasko - francúzsky kraj s nemeckým duchom. V malebných mestečkách so stredovekými hradbami sa spájajú tradície oboch národov. Mohutné kráľovské hrady , rozsiahle vinice, hlboké lesy na svahoch Vogéz s krásnymi vyhliadkami do kraja - rozprávkové Alsasko čaká na Vás až ho objavíte práve s nami!
Rámcový program zájazdu
1.deň: Odchod v skorých ranných hodinách z Bratislavy do Brna (2.nástupné miesto ). Prejazd Nemeckom , popoludní príchod do Štrasburgu - mesta európskych inštitúcií , prehliadka historického centra, katedrálu z ružového granítu, Rohanský palác , malebnú štvrť Petite France, navečer možnosť prehliadky loďou historickým centrom a okolo moderných budov Európského parlamentu a Rady Európy. Večer ubytovanie pri Štrasburgu.

2.deň: Prehliadka najnavštevovanejšieho pútnického miesta Alsaska, kláštora na hore Mont Sainte Odile s prekrásnym výhľadom. Pokračovanie po slávnej alsaskej vinnej ceste s degustáciou v jednom z mnohých vinárstiev. Potom návšteva Obernai, malebného mestečka v hradbách so stredovekými domami. Popoludní návšteva dominanty kraja - majestátneho hradu Haut - Koenigsbourg. Navečer prechádzka pestrofarebným mestečkom Colmar a uybtovanie v jeho blízkosti.

3.deň: Dokončenie prehliadky Colmaru s možnosťou návštevy múzea Unterlinden. Malebné mestečká Riquewihr a Ribeauvillé a výjazd do pohoria Vógezy po horskej ceste Route des Cretes s jazerami Lac Blanc a Lac Noir, priesmyk Col de la Schlucht , vrcholy Grand Ballon a Le Hohneck - panoramatické výhľady.

4.deň: Prehliadka mesta Mylhúz a potom návšteva niektorých z múzeí Collection Schlumpf- najväčšie svetové múzeum automobilov s unikátnymi exponátmi. Alebo Múzeum francúzskych železníc. Možnosť návštevy Ecomuseé - alsaský skanzen s ukážkami tradičného života a remesiel. Popoludní prejazd do Švajčiarska a prehliadka Basileje. Navečer odchod domov.

5.deň: Príchod do Brna v dopoludňajších hodinách , následne transfer do Bratislavy.
Základná cena zahŕňa
dopravu luxusným autobusom, 3 x ubytovanie , 3 x raňajky , služby sprievodcu
Základná cena nezahŕňa
vstupy do múzeí a pamiatok, degustácia vína, kompexné cestovné poistenie
Poznámky a informácie
Okrem iného s nami uvidíte : Štrasburg - Haut-Koenigsbourg - Colmar - Mylhúzy
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK