Romantické údolia Rýna a Mosely - najkrajšie miest, Nemecko, 3.7.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61494463

Romantické údolia Rýna a Mosely - najkrajšie miest

Nemecko

, ProgramRomantické údolia Rýna a Mosely - najkrajšie miest

Termín:

3.7.2018 - 8.7.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

6 dní

Doprava:

autobus  -0 odjazdových miest

Cena od:


389 € Konečná cena


Rámcový program zájazdu
1. deň: V skorých ranných hodinách odchod z Bratislavy cez Brno (2. nástupné miesto) smer Norimberg. Prehliadka mesta Rothenburg ob der Tauber - najlepšie zachovaného stredovekého mestečka v Nemecku s rozprávkovou atmosférou. Ďalej prehliadka Frankfurtu nad Mohanom - Römerberg, nábrežie rieky Mohan, korunovačná katedrála, moderná banková štvrť, rodný dom Johanna Wolfganga von Goethe. Prejazd na ubytovanie, nocľah.

2. deň: Po raňajkách prehliadka zámku Augustusburg v Brühl (UNESCO), potom Aachen, sídlo Karola Veľkého (prehliadka dómu, jednej z prvých pamiatok UNESCO na svete). Popoludní Kolín nad Rýnom - prehliadka metropoly na brehoch Rýna, voľno k návšteve preslávených múzeí. Večer príchod do Koblenze, prechádzka k sútoku Rýna a Mosely s pomníkom Viliama I. Ubytovanie v hoteli.

3. deň: Po raňajkách odchod do nádherného údolia rieky Mosely, lemovaného hradmi a vinicami. Vychádzka k rozprávkovému hradu Eltz, ukrytému uprostred lesov (len exteriér), Cochem - malebné mestečko s hrázdenými domami a hradom na kopci, Bernkastel-Kues (hrázdené domy a gotický špitál založený Mikulášom Kusánským). Trier - prehliadka mesta na Mosele s unikátnou Čiernou bránou, najvýznamnejšou rímskou pamiatkou na území Nemecka (UNESCO), návrat na ubytovanie.

4. deň: Po raňajkách cesta romantickým údolím Rýna okolo hradov a viníc, výjazd na skalu Loreley s úchvatnou vyhliadkou, plavba vyhliadkovou loďou zo St. Goarshausen okolo Loreley a hradov Rheinfels, Katz, Kauba a vodnej pevnosti Pfalzgrafenstein do Rüdesheimu, pôvabného vinárskeho mestečka (voľný čas). Pokračovanie do Mainzu, prehliadka mesta a dómu. V podvečer prechádzka kúpeľným mestom Wiesbaden a prejazd do hotela.

5. deň: Po raňajkách návšteva románskych katedrál vo Wormse a Speyeri. Speyerský dóm je považovaný za najväčší románsky chrám sveta (UNESCO), prehliadka pôvabného centra. Popoludní prehliadka slávneho univerzitného mesta Heidelbergu so zámkom, renesančný zámockou záhradou, starým mostom cez rieku Neckar a romantickými uličkami. Vo večerných hodinách odjazd do ČR.

6. deň: V ranných hodinách príchod do Brna a potom do Bratislavy.
Základná cena zahŕňa
dopravu luxusným autobusom , 4x ubytovanie v hoteli s raňajkami ( dvojlôžkové izby ) , služby sprievodcu .
Základná cena nezahŕňa
komplexné cestovné poistenie , prípadné vstupy , príplatok na 1 / 1 izbu 96 € / osoba
Poznámky a informácie
Krásny zájazd za históriou i prekrásnou prírodou kde okrem iných krás navštívite :
Rothenburg-Frankfurt- Cáchy- Koblenz- Trevír- Mohuč- Špýr- Heidelberg
Názor CK
Obľúbený autobusový zájazd s návštevou historických miest i nádhernej prírody v povodí riek Rýn a Mosela .

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Ak chcete uplatniť zľavový kód, prosím napíšte ho do poznámky objednávky.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK