Prevoňané Provensálsko, Francúzsko, 4.8.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61097237

Prevoňané Provensálsko

Francúzsko

, ProgramPrevoňané Provensálsko

Termín:

4.8.2018 - 8.8.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

5 dní

Doprava:

autobus  -0 odjazdových miest

Cena od:


309 € Konečná cena


Názor CK
Navštívte s nami levanduľové korzo, slávnosti v Digne-les-Bains a kúpanie v Saint-Tropez. Uvidíte miesta ako Digne-les-Bains - Sault - Simiane-la-Rotonde - Saint-Tropez.
Rámcový program zájazdu
1. deň: Odchod z Bratislavy do Brna/Viedne (2.nástupné miesto) v skorých ranných hodinách, cesta Nemeckom na ubytovanie v oblasti francúzskeho Briançon.

2. deň: Po raňajkách odchod do mesta Digne-les-Bains , na tradičné levanduľové slávnosti- Sprievod alegorických vozov, hudobné a kultúrne vystúpenia, stánky s výrobkami z levandule, medu a ďalších provensálskych darov. Popoludní odchod do malebného Sisteron - hrad provensálskych grófov z 13. storočia, prestavaný za Henricha IV. na pevnosť, typicky provensálske uličky.

3. deň: Po raňajkách odchod do oblastí Hornoprovensálskych Álp do čarovnej krajiny levanduľových
polí, zastávka v Sault - prehliadka výroby mydiel v La Savonnerie en Provence, návšteva obchodu Champelle, s možnosťou zakúpiť si najrôznejšie bio výrobky (spoločnosť už deväť rokov nepoužíva pesticídy ani umelé hnojivá a prispieva tak k ekologickému poľnohospodárstvu), zastávka pri predajnom stánku Levanduľové farmy. Okolo levanduľových polí Saint-Christol do dediny Simiane-la-Rotonde, ktorá natoľko uchvátila českého maliara Otakara Kubína, že si v nej v 20. rokoch minulého storočia zakúpil dom. Prehliadka románskej rotundy, tvoriacej súčasť hradného komplexu z 11. storočia. Okolo levanduľových polí sa dostaneme do kraja parku Luberon, cez Rustrel a Apt až do Coustellet -návšteva Múzea levandule v srdci pohoria Luberon, kde sa dá dozvedieť o levandule úplne všetko. Odchod na nocľah v oblasti Francúzskej riviéry.

4. deň: Po raňajkách odchod na polostrov Saint-Tropez, vyhľadávanú destináciu Azúrového pobrežia. Návšteva hviezdami milovaného letoviska Saint-Tropez, možnosť deväťhodinového voľna na individuálny odpočinok, prechádzky a kúpanie alebo prehliadka so sprievodcom - preslávená žandárska stanica , provensálsky trh, malebné zákutia, výstup k Citadele s úchvatnými výhľadmi na pastelové mestečko a zaujímavou expozíciou o dejinách pôvodnej rybárskej dediny, kostol
Nanebovzatia Panny Márie, prístav posiaty luxusnými jachtami, rozchod na nábreží. Popoludní
možnosť plavby loďou do neďalekého Port-Grimaud , unikátneho mestečka v blízkosti nekonečných piesočných pláží nabádajúcich ku kúpaniu a na vyskúšanie vodných športov. Navečer odchod domov.

5. deň: Skoro popoludní príchod do Bratislavy.
Základná cena zahŕňa
dopravu luxusným autobusom, 3 x ubytovanie , 3x raňajky, sprievodcovské služby
Základná cena nezahŕňa
vstupy ,komplexné cestovné poistenie
Poznámky a informácie
CK si vyhradzuje právo na zmenu programu.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Ak chcete uplatniť zľavový kód, prosím napíšte ho do poznámky objednávky.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK