Poklady španielského dedictva UNESCO, Španielsko, 31.8.2018, Polpenzia
Číslo termínu: 61097382

Poklady španielského dedictva UNESCO

Španielsko

, Program



Poklady španielského dedictva UNESCO

Termín:

31.8.2018 - 9.9.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Polpenzia

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

10 dní

Doprava:

autobus  -0 odjazdových miest

Cena od:


679 € Konečná cena


Názor CK
Náročný autobusový zájazd s nadhernou prehliadkou toho naj zo Španielka . Okrem iných krás navštívite aj tieto miesta: S.Maria de Poblet - Alcalá de Henares - Madrid - El Escorial - Segovia - Toledo - Cuenca - Teruel - Barcelona
Rámcový program zájazdu
1. deň: Dopoludnia odchod z Bratislavy do Brna (2.nástupné miesto). Nočný prejazd do Španielska.

2. deň: V dopoludňajších hodinách príchod do oblasti Costa Brava / Maresme, uloženie batožiny v hoteli, voľno, ubytovanie v popoludňajších hodinách, voľno, odpočinok.

3. deň: Odchod k prehliadke cisterciánskeho kláštora S. Maria de Poblet, založeného v 12. st., Prejazd španielskym vnútrozemím do najstaršieho univerzitného mesta Alcalá de Henares, miesta, kde sa narodil Miguel de Cervantes. Prehliadka historického centra, ktoré sa stalo vzorom pre zakladanie miest španielskymi misionármi v Latinskej Amerike (katedrála, Cervantesove námestie, exteriér rodného domu M. de Cervantesa, univerzitné štvrť), odchod na ubytovanie, večera.

4. deň: MADRID - hlavné mesto Španielska. Okružná jazda (Paseo del Prado, Paseo de la Castellana, Gran Via), potom pešia prehliadka mesta (exteriéry kráľovského paláca, Plaza Mayor, Puerta del Sol), popoludní voľno, možnosť návštevy jednej z najvýznamnejších obrazární na svete Museo del Prado, centrum moderného umenie Centro de Arte Reina Sofia, park El Retiro, odchod na ubytovanie, večera.

5. deň: Odchod do San Lorenzo de El Escorial, prehliadka jedinečného diela španielskej architektúry - kráľovského paláca a múzea, prejazd do Segovie, prehliadka historického centra, rímskeho akvaduktu, ktorý je jedným z najzachovalejších v Európe, exteriér pevnosti Alcazar, pohľad na románsky kostol Veracruz, mestské opevnenie z 12. st., odchod na ubytovanie, večera.

6. deň: Odchod do Avily, prehliadka mohutných mestských hradieb, katedrály a historického centra, prejazd do Toleda, prehliadka mesta - múzeum El Greca, Katedrála, kostol sv. Tomáša s jedinečnou mudejarskou vežou, bývalá synagóga - dnes kostol Santa Maria la Blanca, mešita z 10 st. - Dnes kostol Cristo de la Luz, vo večerných hodinách príchod do hotela, večera.

7. deň: Odchod do pevnostného mesta Cuenca, prehliadka historického centra - zavesené domy, veža Mangana, katedrála Nuestra Seňora de Gracia, odchod do horského mesta presláveného mudejarskou aragónskou architektúrou, do Teruelu, prehliadka historického centra - mudejarskou veža San Salvador, námestie Carlos Castel (plaza de TORIC), mudejarská katedrála, mudejarský kostol a veža San Pedro + mauzóleum Amantes de Teruel (milenci z Teruelu), odchod na ubytovanie, večera.

8. deň: Odchod do Barcelony, panoramatická prechádzka modernistickou časťou mesta s budovami A. Gaudího (Casa Batlló, Casa Milá - La Pedrera, exteriér rozostavaného chrámu Sagrada Família), voľno - prehliadka historického centra: tzv. Gotické štvrti, ulica La Rambla, tržnica la Boqueria, námorný prístav, vo večerných hodinách odchod na ubytovanie, večera.

9. deň: Voľný deň, možnosť kúpania, vo večerných hodinách odchod domov.

10. deň: Príchod do Brna v popoludňajších hodinách, následne transfer do Bratislavy.
Základná cena zahŕňa
dopravu luxusným autobusom, 7x ubytovanie s polpenziou v 2*alebo 3* hoteloch v okolí miest , sprievodcovské služby
Základná cena nezahŕňa
jednolôžková izba 144,-€, komplexné cestovné poistenie
Recenzie klientov
Krásny zájazd. Aj ked cestovanie v autobuse bolo náročné , no prvy oddych pri mori v Šanielsku padol vhod a potom sme si to len užívali. Vyborne zorganizovyný program a vyborné ubytovanie ...Ďakujeme

Markovičovci - Bernolákovo

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Ak chcete uplatniť zľavový kód, prosím napíšte ho do poznámky objednávky.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK