PETROHRAD- klenot na Neve, Rusko, 24.7.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61097308

PETROHRAD- klenot na Neve

Rusko

, ProgramPETROHRAD- klenot na Neve

Termín:

24.7.2018 - 29.7.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

6 dní

Doprava:

letecky  -0 odjazdových miest

Cena od:


1 029 € Konečná cena


Názor CK
PETROHRAD • PUŠKIN • PETRODVORCE • MANOR BOGOSLOVKA
Rámcový program zájazdu
1. deň: Odlet z Viedne do Petrohradu, po prílete transfer do hotela, ubytovanie.

2. deň: Dopoludnia okružná jazda na zoznámenie s Petrohradom - Nevský prospekt, Kazaňská katedrála, Palácové námestie sa Zimným palácom, Katedrála sv. Isak, Vasiljevskom ostrov, Marsovo pole a iné. Popoludní návšteva jedného z najslávnejších svetových múzeí, Ermitáže. Rozsiahle zbierky sa nachádzajú v piatich historických budovách, z ktorých najvýznamnejšia je bývalé sídlo ruských cisárov Zimný palác. Po prehliadke prechádzka centrom Petrohradu ku kostolu Spasiteľa na krvi s nádhernými farebnými kopulami, pozdĺž kanálov pretínajúcich mesto a po najvýznamnejšej triede mesta, Nevskom prospekte. Návrat do hotela.

3. deň: Po raňajkách návšteva katedrály sv. Izáka a ďalej plavba loďou po kanáloch aj po rieke Neve. Okolo poludnia odjazd do mestečka Puškin pri Petrohrade, pôvodným menom Carskoje Selo, ktorého parky a paláce nechali vybudovať Alžbeta a Katarína Veľká. Večer návrat do hotela. V nočných hodinách sa môžu záujemcovia vydať na otváranie mostov na rieke Neve.

4. deň: Po raňajkách sa vydáme na prehliadku grandiózneho paláca a parku Petrodvorca, letnej rezidencie Petra Veľkého, ktorej srdcom je Veľká kaskádová vodná trieda. V parku na útese nad Fínskym zálivom sa nachádza najimpozantnejšia sústava vodotryskov na svete, ktorými strieka 30.000 litrov vody za sekundu. Často býva porovnávaná s fontánami vo Versailles, ktoré ale podľa mnohých návštevníkov zďaleka predbehne. Po prehliadke odchod do Nevského lesného parku k jednej z najzaujímavejších drevených stavieb ruskej architektúry , komplexu Manor Bogoslavka s unikátným dreveným kostolom s typickými cibulovitými vežami. Večer návrat do hotela .

5. deň: Návšteva Petropavlovskej pevnosti postavenej na prvom osídlenom ostrove mesta. Súčasťou pevnosti je rad múzeí dokumentujúcich históriu Petrohradu aj katedrála sv. Petra a Pavla, najvyššia budova v meste, s hrobkami ruských cisárov vrátane Patra Veľkého. Po prehliadke návrat do hotela a individuálne voľno k rozlúčke s Petrohradom, nákupom a pod. Individuálne návrat do hotela .

6. deň: Ráno transfer na letisko, odlet späť do Viedne.
Základná cena zahŕňa
letecká doprava do Petrohradu a späť , letiskové taxy , transfer letisko-hotel a späť , doprava autokarom po Petrohrade a okolí , plavba loďou po kanáloch a rieke Neve , 5 × ubytovanie v hoteli , 5 × raňajky , služby miestneho sprievodcu , služby sprievodcu
Základná cena nezahŕňa
Jednolôžková izba 300€, 5× večera v hoteli 132€, skupinové turistické vízum do Ruska cca 75€ (o cene a potrebných formalitách ohľadom vybavenia víz budeme včas informovať), komplexné cestovné poistenie
Poznámky a informácie
CK si vyhradzuje právo na zmenu programu.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Ak chcete uplatniť zľavový kód, prosím napíšte ho do poznámky objednávky.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK