Perly starobylého Anglicka, Veľká Británia, 31.7.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61097361

Perly starobylého Anglicka

Veľká Británia

, Program

Typ


Perly starobylého Anglicka

Termín:

31.7.2018 - 5.8.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

6 dní

Doprava:

autobus  -0 odjazdových miest

Cena od:


439 € Konečná cena


Názor CK
Novinka v našej ponuke ! Počas tohto zájazdu okrem iného navštívite tieto miesta :Canterbury - Hrad Leeds - Hrad Hever - Oxford - Avebury - Bath - Stratford -Upon-Avon- Hrad Warwick -Cambridge - Londýn
Rámcový program zájazdu
1. deň: Ráno odchod z Bratislavy do Brna (2.nástupné miesto) smer Praha, Plzeň a cesta Nemeckom do Francúzska.

2. deň: Ranný trajekt alebo Eurotunel do Anglicka. Prvou zastávkou bude opevnenie stredovekého mesta Canterbury s nádhernou katedrálou. Potom bude nasledovať prekrásny vodný hrad Leeds s rozsiahlymi kvetinovými záhradami a bludiskom. A na záver dňa malebný vodný hrad Hever, v ktorom mala svoje sídlo rodina Boleyn a má nádherné záhrady a bludisko. Ubytovanie a nocľah.

3. deň: Raňajky. Ráno uvidíte krásne univerzitné mesto Oxford s radom historických univerzitných budov a koľají. Potom prechádzka s kvapkou mystiky - megalitický kruh v Avebury. Návšteva historického mesta Bath, jedného z najkrajších miest vo Veľkej Británii vďaka jednotnému architektonickému štýlu. Budete obdivovať zachovalé rímske kúpele vystavané na termálnych prameňoch. Námestie The Circus a monumentálne budovy na Royal Crescent, ktoré sú dielom architektov Johna Wooda staršieho a mladšieho. Nocľah.

4. deň: Raňajky. Prehliadka rodiska Williama Shakespeare - malebného historického mestečka Stratford-upon-Avon s typickými hrázdenými domčekmi zo 16. a 17. storočia. Perla stredoveku - impozantný hrad Warwick, ktorý patrí medzi najzachovalejšie v Anglicku, s expozíciou múzea madam Tussauds. Návšteva Cambridge, mesto ležiace na rieke Cam, druhá najstaršia anglická univerzita, tradičný rival Oxfordu. Ubytovanie a nocľah.

5. deň: Raňajky. Celodenný Londýn na ochutnávku. Bezpečnostná pauza autobusu. Kráľovská štvrť Westminster - Westminster Abbey, Houses of Parliament s vežou Big Ben. Slávnostné ceremónie striedanie kráľovských gárd na Whitehall či pri Buckinghamskom paláci. Trafalgar Square a námestie Piccadilly Circus. Popoludní individuálne voľno, možno návštevy múzeí podľa záujmu - Madame Tussaud 's, Britské národné múzeum, Národná galéria, londýnska štvrť Soho s možnosťou večere v čínskej štvrti. Večerný odchod. Nočné cestovanie cez Eurotunnel alebo trajekt do Francúzska.

6. deň: Popoludní návrat do Brna, následne transfer do Bratislavy.
Základná cena zahŕňa
dopravu luxusným autobusom , 4 x ubytovanie v hoteli , 3 x raňajky, Eurotunnel alebo trajekt cez kanál La Manche , sprievodcovské služby
Základná cena nezahŕňa
príplatok za 1/1 izbu 134,-€/osoba,komplexné cestovné poistenie.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Ak chcete uplatniť zľavový kód, prosím napíšte ho do poznámky objednávky.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK