Paríž pre deti a rodičov a Disneyland, Francúzsko, 3.7.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61124721

Paríž pre deti a rodičov a Disneyland

Francúzsko

, ProgramParíž pre deti a rodičov a Disneyland

Termín:

3.7.2018 - 7.7.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

5 dní

Doprava:

letecky  -0 odjazdových miest

Cena od:


589 € Konečná cena


Názor CK
Rozprávkové dobrodružstvo pre malých aj veľkých? Máme!! A ešte k tomu ponúkame krásny zájazd , ktorý Vás prevedie svetom fantázie aj najslávnejšími pamiatkami Paríža! Vráťte sa na chvíľku do detských čias s našimi deťmi a prežite s nami krásny Paríž!
Rámcový program zájazdu
1.deň: Odlet z Bratislavy, po prílete do Paríža transfer autobusom do hotela, ubytovanie. V závislosti na čase príletu bude nasledovať program so sprievodcom.

2.deň: Druhý deň bude patriť histórií, slávnym menám, tajomným príbehom a nádherným výhľadom na mesto. A tak isto si povieme, prečo majú v Paríži sochu Slobody...Ráno po raňajkách sa presunieme k jednému z najznámejších symbolov Paríža, k Eiffelovej veže. Záujemcovia si môžu kúpiť vstupenku na tretie poschodie a kochať sa tak výhľadom na celý Paríž. Potom sa spoločne presunieme k ďalšej dominante Paríža a jednej z najslávnejších pamiatok Napoleona Bonaparteho, k Víťaznému oblúku. Spoločne sa prejdeme po bulvári Champs Elyseés a dojdeme až k Tuilerijským záhradám, kde sa nachádzajú ďalšie z kúzelných parížskych kolotočov. Večer si potom vychutnáme plavbu loďou po Seine. Z hladiny rieky si pozrieme najkrajšie parížske pamiatky na oboch brehoch a vyfotíme si tiež parížsku sochu Slobody.

3.deň: Tretí deň zájazdu nás čaká neuveriteľná show, kúpa adrenalínu a veľa smiechu. Farebný svet rozprávkových postáv ožije a pohltí nás na celý deň. Ráno sa mestským vlakom vydáme do neďalekého raja nie len pre deti , ale aj dospelých, do Disneylandu. Vyfotiť sa budeme môcť s obľúbenými rozprávkovými postavičkami v čele so slávnym Mickey Mousem a jeho kamarátmi. Park je rozdelený do štyroch tematických krajín a tak si naozaj každý príde na svoje. V štúdiu Walta Disneyho si potom zblízka pozrieme ako sa vytvárajú animované rozprávky a filmy. V rámci vstupenky je možné navštíviť všetky predstavenia v zábavných parkoch.

4.deň: Po raňajkách sa spoločne presunieme ku katedrále Notre Dame. Pozrieme si ho zvonku i znútra. Záujemcovia môžu vystúpiť až hore a pokochať sa výhľadmi na Paríž z výšky. Popoludní spoločne navštívime Musée Grévin (Múzeum voskových figurín). Krivolakými uličkami sa dostaneme až k malému námestiu pod bazilikou Sacré - Coeur, kde sa nachádzajú jedny z najkrajších parížskych kolotočov tzv. Carousel. Záujemcovia si môžu vo večerných hodinách dopriať pohľad na osvetlený Paríž z najvyššej položenej vyhliadkovej plošiny v meste z mrakodrapu Tour Montparnasse.

5.deň: Ráno spoločne vyrazíme k parku Jardin des Plantes. Miestna ZOO je druhou najstaršou zoologickou záhradou na svete. Tu si užijeme opäť kopec zábavy. V závislosti na čase odletu bude nasledovať transfer na letisko a odlet späť do Bratislavy.
Základná cena zahŕňa
letenka Bratislava - Paríž- Bratislava, transfer letisko -hotel- letisko, 4 x ubytovanie v 2* alebo 3* hoteli, 4 x raňajky, služby sprievodcu.
Základná cena nezahŕňa
MHD v Paríži (cca 16,-€), doprava do/z Disneylandu (cca 6,-€), plavba loďou po Seine (cca 14,-€), vstupné na mieste, príplatok za 1/1 izbu 139,-€, komplexné cestovné poistenie.
Poznámky a informácie
Rozprávkové dobrodružstvo pre malých aj veľkých? Máme!! A ešte k tomu ponúkame krásny zájazd , ktorý Vás prevedie svetom fantázie aj najslávnejšími pamiatkami Paríža! Vráťte sa na chvíľku do detských čias s našimi deťmi a prežite s nami krásny Paríž!

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Ak chcete uplatniť zľavový kód, prosím napíšte ho do poznámky objednávky.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK