Paríž pre deti a rodičov a Disneyland, Francúzsko, 3.7.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61124721

Paríž pre deti a rodičov a Disneyland

Francúzsko

, ProgramParíž pre deti a rodičov a Disneyland

Termín:

3.7.2018 - 7.7.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

5 dní

Doprava:

letecky  -0 odjazdových miest

Cena od:


589 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názor CK
Rozprávkové dobrodružstvo pre malých aj veľkých? Máme!! A ešte k tomu ponúkame krásny zájazd , ktorý Vás prevedie svetom fantázie aj najslávnejšími pamiatkami Paríža! Vráťte sa na chvíľku do detských čias s našimi deťmi a prežite s nami krásny Paríž!
Rámcový program zájazdu
1.deň: Odlet z Bratislavy, po prílete do Paríža transfer autobusom do hotela, ubytovanie. V závislosti na čase príletu bude nasledovať program so sprievodcom.

2.deň: Druhý deň bude patriť histórií, slávnym menám, tajomným príbehom a nádherným výhľadom na mesto. A tak isto si povieme, prečo majú v Paríži sochu Slobody...Ráno po raňajkách sa presunieme k jednému z najznámejších symbolov Paríža, k Eiffelovej veže. Záujemcovia si môžu kúpiť vstupenku na tretie poschodie a kochať sa tak výhľadom na celý Paríž. Potom sa spoločne presunieme k ďalšej dominante Paríža a jednej z najslávnejších pamiatok Napoleona Bonaparteho, k Víťaznému oblúku. Spoločne sa prejdeme po bulvári Champs Elyseés a dojdeme až k Tuilerijským záhradám, kde sa nachádzajú ďalšie z kúzelných parížskych kolotočov. Večer si potom vychutnáme plavbu loďou po Seine. Z hladiny rieky si pozrieme najkrajšie parížske pamiatky na oboch brehoch a vyfotíme si tiež parížsku sochu Slobody.

3.deň: Tretí deň zájazdu nás čaká neuveriteľná show, kúpa adrenalínu a veľa smiechu. Farebný svet rozprávkových postáv ožije a pohltí nás na celý deň. Ráno sa mestským vlakom vydáme do neďalekého raja nie len pre deti , ale aj dospelých, do Disneylandu. Vyfotiť sa budeme môcť s obľúbenými rozprávkovými postavičkami v čele so slávnym Mickey Mousem a jeho kamarátmi. Park je rozdelený do štyroch tematických krajín a tak si naozaj každý príde na svoje. V štúdiu Walta Disneyho si potom zblízka pozrieme ako sa vytvárajú animované rozprávky a filmy. V rámci vstupenky je možné navštíviť všetky predstavenia v zábavných parkoch.

4.deň: Po raňajkách sa spoločne presunieme ku katedrále Notre Dame. Pozrieme si ho zvonku i znútra. Záujemcovia môžu vystúpiť až hore a pokochať sa výhľadmi na Paríž z výšky. Popoludní spoločne navštívime Musée Grévin (Múzeum voskových figurín). Krivolakými uličkami sa dostaneme až k malému námestiu pod bazilikou Sacré - Coeur, kde sa nachádzajú jedny z najkrajších parížskych kolotočov tzv. Carousel. Záujemcovia si môžu vo večerných hodinách dopriať pohľad na osvetlený Paríž z najvyššej položenej vyhliadkovej plošiny v meste z mrakodrapu Tour Montparnasse.

5.deň: Ráno spoločne vyrazíme k parku Jardin des Plantes. Miestna ZOO je druhou najstaršou zoologickou záhradou na svete. Tu si užijeme opäť kopec zábavy. V závislosti na čase odletu bude nasledovať transfer na letisko a odlet späť do Bratislavy.
Základná cena zahŕňa
letenka Bratislava - Paríž- Bratislava, transfer letisko -hotel- letisko, 4 x ubytovanie v 2* alebo 3* hoteli, 4 x raňajky, služby sprievodcu.
Základná cena nezahŕňa
MHD v Paríži (cca 16,-€), doprava do/z Disneylandu (cca 6,-€), plavba loďou po Seine (cca 14,-€), vstupné na mieste, príplatok za 1/1 izbu 139,-€, komplexné cestovné poistenie.
Poznámky a informácie
Rozprávkové dobrodružstvo pre malých aj veľkých? Máme!! A ešte k tomu ponúkame krásny zájazd , ktorý Vás prevedie svetom fantázie aj najslávnejšími pamiatkami Paríža! Vráťte sa na chvíľku do detských čias s našimi deťmi a prežite s nami krásny Paríž!
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK