Okolo Bodamského jazera a Kostnice, Nemecko, 5.9.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61393073

Okolo Bodamského jazera a Kostnice

Nemecko

, ProgramOkolo Bodamského jazera a Kostnice

Termín:

5.9.2018 - 9.9.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

5 dní

Doprava:

autobus  -0 odjazdových miest

Cena od:


389 € Konečná cena


Rámcový program zájazdu
1. deň: Odchod z Bratislavy v skorých ranných hodinách. Popoludní príchod do Bavorska k jazeru Chiemsee. Plavba loďou na ostrov Herreninsel , kde sa nachádza zámok Herrenchiemsee, postavený ako zmenšená kópia Versailles pre bavorského kráľa Ludovíka II. Príchod na ubytovanie , nocľah.

2.deň: Po raňajkách cesta na ostrov Reichenau na Bodamskom jazere , ktorý sa dostal vďaka areálu bývalého benediktinského kláštora z 8. storočia na zoznam UNESCO. Prejazd k ostrovu Mainau , nazývaného Ostrov kvetov. Tento ostrov je vo vlastníctve pôvodom švédskej šľachtickej rodiny Bernadotte. Vďaka tunajšej klíme rastú v zámockom parku palmy a ďalšie stredomorské rastliny. Súčasťou areálu je mimo zámku taktiež impozantný skleník , arboretum kvetinová vodná kaskáda alebo dom motýľov. Potom si prehliadnime historické Kostnice, kde odsúdili k smrti upálením Jana Husa.

3.deň: Dopoludnia návšteva švajčiarskeho mesta Sankt Gallen so slávnym kláštorom sv. Havla , zapísaným na zoznam UNESCO. Potom Bregenz, hlavné mesto rakúskeho Voralberska : hrad Hohenbregenz , najužší dom v Európe , kaplnka sv. Jana Nepomuckého , Martinsturm - najväčšia cibulovitá veža strednej Európy . Odtiaľ (možno loďou) do Bavorského Lindau s prehliadkou jeho historického centra , rozprestiarajúcim sa na malom ostrove v Bodamskom jazere.

4.deň: Ráno cesta do švajčiarskeho kantonu Graubunden k jazeru Igl Lai. Odtiaľ možnosť výjsť lanovkou na vrchol Parpaner Rothorn (2899 m) , odkiaľ je nádherný pohľad na viac ako tisíc alpských vrcholov. Popoludní návšteva Vaduzu , hlavného mesta Lichtenštajnského kniežactva a prehliadka Feldkirchu , najzápadnejšieho mesta Rakúska a najlepšieho dochovaného historického mesta Voralberska s hradom Schattenburg, katedrálou sv. Mikuláša alebo Lichtenštajsnkým palácom. Večer odchod domov.

5. deň: Návrat do Bratislavy v ranných hodinách.
Základná cena zahŕňa
dopravu luxusným autokarom, 3x ubytovanie v dvojposteľových izbách s raňajkami, služby odborného sprievodcu
Základná cena nezahŕňa
komplexné poistenie (je možné dojednať v našej CK), prípadné vstupy.
Poznámky a informácie
Chiemsee - Ostrov kvetov Mainau - Bregenz - Vaduz

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Ak chcete uplatniť zľavový kód, prosím napíšte ho do poznámky objednávky.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK