Nemecký Legoland s delfináriom, Nemecko, 11.8.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61097274

Nemecký Legoland s delfináriom

Nemecko

, Program

Typ


Nemecký Legoland s delfináriom

Termín:

11.8.2018 - 13.8.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

3 dni

Doprava:

autobus  -0 odjazdových miest

Cena od:


169 € Konečná cena


Rámcový program zájazdu
1. deň: V skorých ranných hodinách odchod z Bratislavy do Brna (2.nástupné miesto) , okolo poludnia príchod do Norimbergu, spoločná prechádzka malebným historickým centrom, individuálne voľno, možnosť návštevy známej zoologickej záhrady, v ktorej sa nachádza prvé delfinárium pod holým nebom v Nemecku. Okrem delfínov sa v zoo môžete stretnúť tiež s tuleňmi a mrožmi, potom príchod na ubytovanie v oblasti, nocľah.

2. deň: Po raňajkách odchod do areálu LEGOLAND Deutschland pri meste Günzburg. Celodenný pobyt v areáli s viac ako 50 miliónmi lego kociek a s viac ako 40 atrakciami pre deti a ich rodičov. Miniland - známe svetové miesta v mierke 1:20, krajina rytiera, autoškola Lego, Duplo Express pre najmenších, Lego obchod, Lego-X-treme - väčší a rýchlejší, postavte si všetko podľa svojej
fantázie, v areáli veľký výber občerstvenia. V podvečer odchod domov.

3. deň: Návrat v ranných hodinách do Brna a následne do Bratislavy.
Základná cena zahŕňa
dopravu luxusným autobusom, 1 x ubytovanie , 1x raňajky, celodennú vstupenku do Legolandu, sprievodcovské služby
Základná cena nezahŕňa
komplexné cestovné poistenie, skupinové vstupné do Zoo v Norimbergu
Názor CK
Zájazd pre rodiny s deťmi kde si na svoje prídu ako detí tak aj dospelí...

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Ak chcete uplatniť zľavový kód, prosím napíšte ho do poznámky objednávky.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK