Najkrajšie mestá Talianska, Taliansko, 18.9.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61393167

Najkrajšie mestá Talianska

Taliansko

, Program

Typ


Najkrajšie mestá Talianska

Termín:

18.9.2018 - 23.9.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

6 dní

Doprava:

autobus  -0 odjazdových miest

Cena od:


339 € Konečná cena


Rámcový program zájazdu
1. deň : Odchod z Bratislavy do Brna (2. nástupné miesto) v skorých ranných hodinách cesta so zdravotnými zastávkami , prejazd do oblasti rieky Piave , známej krvavými bojmi v čase I. svetovej vojny , pokračovanie do Lido di Jesolo , ubytovanie v hoteli v blízkosti pláže , možnosť prechádzky po historickom strede mestečka , v júli a septembri v prípade dobrého počasia aj možnosť neskorého popoludňajšieho kúpania . Nocľah .

2. deň : Ráno po raňajkách odchod na odstavné parkovisko , odtiaľ vaporettom alebo vlakom do centra Benátok, kde bude možnosť výberu buď samostatného programu , alebo prechádzka so sprievodcom po najdôležitejších pamiatkach - Námestie San Marco , bazilika a zvonica San Marco , Most vzdychov , Ponte Rialto , kostol Dei Frari , Scuola San Rocco . Možnosť spoločnej návštevy Dóžovho paláca , baziliky San Marco , kostola Dei Frari , prípadne Galérie Akadémie a kostola Santa Maria delle Salute . Popoludní voľno , možnosť spoločného posedenia v niektorej z malebných pizzerií alebo kaviarní , prípadne možnosť návštevy niektorého z ostrovov v Benátskej lagúne ( Murano , Burano , Torcello , Lido ) . Večer ubytovanie v hoteli pri Florencii .

3. deň : Po raňajkách odchod do Florencie , autobusom na odstavné parkovisko v Sesto Fiorentino a presun vlakom ( 15 min ) do centra Florencie . Prehliadka Piazza della Signoria , Palazzo Vecchio a Loggia dei Lanzi sa slávnymi sochami , Piazza del Duomo so slávnou katedrálou a Giottovou zvonicou , Baptistérium , Palazzo Pitti , Ponte Vecchio so zlatníckymi obchodíkmi , kostol Santa Croce s náhrobkami slávnych osobností , možnosť návštevy galérie Uffizi ( individuálne ) , ktorá patrí medzi najvýznamnejšie obrazárne sveta , Akadémie s Michelangelovým Davidom ( individuálne ) . V podvečerných hodinách odchod do Ríma , nocľah v hoteli pri Ríme .

4. deň : Po raňajkách odchod do Ríma , peší okruh Večným mestom - Koloseum , Fori Imperiali , Kapitol , Forum Romanum , Kapitolské námestie s Palácom konzervatória , kostol Sv. Márie , Sv. Peter v reťaziach . Popoludní pešia prechádzka od Kapitolu a pamätníka Viktora Emanuela : Piazza Venezia , Pantheon , Piazza Navona , Augustove mauzóleum , Piazza Popolo s egyptským obeliskom , Španielske schody ... Individuálne voľno k návšteve múzeí . Nocľah .

5. deň : Po raňajkách pokračovanie v prehliadke mesta . Dopoludnia fakultatívne návšteva Vatikánu a Vatikánskych múzeí ( slávne Raffaelovho Stanze , Sixtínska kaplnka , obrazová galéria , zbierky antických a stredovekých plastík ) , prehliadka baziliky Sv. Petra s možnosťou vystúpiť do kopule kostola s nádherným výhľadom na Rím . Popoludní prechádzka po ďalších pamiatkach - Prezidentský palác na Quirinale s fontánou Krotitelia koní , Fontána di Trevi . Voľno na posedenie v niektorej z pouličných kaviarní . Večer odchod z Ríma , nočná jazda domov .

6. deň : Príchod do Brna a následne transfer do Bratislavy okolo poludnia .
Základná cena zahŕňa
doprava luxusným autobusom, 4 x ubytovanie v hoteloch s raňajkami , služby sprievodcu
Základná cena nezahŕňa
Jednolôžková izba 76 €, komplexné cestovné poistenie, pobytové taxy v hoteli, miestnu dopravu, vstupy
Poznámky a informácie
Orientačné ceny vstupného: Vatikánske múzeá 16 € , Galéria Uffizi 8 € , Anjelský hrad 10 € , Kupola chrámu sv. Petra 8 € , Koloseum + pahorok Palatin + Forum Romanum 12 € ( ceny z predošlej sezóny ) .
Názor CK
Na zájazde okrem iného detailnejšie spoznáte mestá : Benátky - Florencia - Rím

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Ak chcete uplatniť zľavový kód, prosím napíšte ho do poznámky objednávky.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK