Moskva letecky, Rusko, 25.7.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61124819

Moskva letecky

Rusko

, ProgramMoskva letecky

Termín:

25.7.2018 - 29.7.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

5 dní

Doprava:

letecky  -0 odjazdových miest

Cena od:


709 € Konečná cena


Rámcový program zájazdu
1.deň: Odlet z Prahy alebo Viedne. Prílet do Moskvy , transfer z letiska do hotela, ubytovanie, popoludní možnosť spoločnej prechádzky po centre Moskvy. Starý Arbat - pešia zóna plná umelcov a pouličných umelcov. Nocľah.

2.deň: Celodenný program v Moskve - kombinovaný autokarový a peší okruh. Červené námestie so slávnym chrámom, ktorý nechal postaviť cár Ivan IV.Hrozný na počesť dobytia Kazane a jeho architektúra je inšpirovaná pôvodnými tatarskými pamiatkami. Ďalej obchodné centrum Gum, Veľké divadlo, chrám Krista Spasiteľa, Kremeľ- sídlo prezidenta a vlády, prehliadka umeleckých skvostov v zbrojnici a hrobky cárov. Navečer možnosť prechádzky po malebnom Arbatu, centrum umelcov. Návrat do hotela, nocľah.

3.deň: Po raňajkách individuálny program v Moskve alebo možnosť poldenného výletu do Sergijeva Posadu, centra ruskej pravoslávnej cirkvi, vzdialené 75 km od Moskvy. V roku 1345 tu bol založený kláštor Najsvätejšej Trojice. V 16. storočí tu boli vybudované hradby a impozantný chrám Nanebovstúpenia. Obed v miestnej reštaurácií, návrat do Moskvy, možnosť ďalšej prechádzky so sprievodcom alebo prehliadka niektorého zo svetových múzeí. Návrat do hotela.

4.deň: Po raňajkách prechádzka módnej štvrti Zamoskvorečje, plné kaviarní a reštaurácií. Pre záujemcov pokračovanie metrom do historicko - architektonického parku Kolomenskoje, v ktorom sa nachádza množstvo staroruských stavieb vrátane chrámu Nanebovstúpenia Pána zo 16. storočia. Návrat do Moskvy, fakultatívne atraktivná a obľúbená plavba loďou po rieke Moskva od Novospaského mostu okolo Kremľu až ku Kyjevskej stanici.

5.deň: Po raňajkách individuálne voľno v Moskve , popoludní transfer z hotela na letisko a odlet pravidelnou linkou z Moskvy do Prahy alebo Viedne.
Základná cena zahŕňa
letenku do Moskvy tam a späť, transfery z letiska do hotela a späť, 4 x ubytovanie v 3* hoteli v Moskve s raňajkami, služby sprievodcu.
Základná cena nezahŕňa
vstupy a fakultatívne výlety, skupinové vízum do Ruska 85,-€, prehliadka Kremľu 16,-€, výlet do Sergijeva Posadu 28,-€, komplexné cestovné poistenie.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Ak chcete uplatniť zľavový kód, prosím napíšte ho do poznámky objednávky.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK