Malta a Gozo, Malta, 4.5.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61448738

Malta a Gozo

Malta

, ProgramMalta a Gozo

Termín:

4.5.2018 - 9.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

6 dní

Doprava:

letecky  -0 odjazdových miest

Cena od:


709 € Konečná cena


Rámcový program zájazdu
1. deň: Odlet z Viedne prílet na Maltu, transfer do hotela, zoznámenie sa s okolím, nocľah.

2. deň: Po raňajkách La Valetta, hlavné mesto ostrova na zozname UNESCO s dokonalým
systémom opevnenie z polovice 16. storočia, záhrady Baracca s prekrásnym výhľadom na prístav, katedrála sv. Jána, Palác veľmajstrov rádu maltézskych rytierov, sídlo parlamentu a sídlo prezidenta. Popoludní tradičná rybárska dedinka Marsaxlokk, s malebným prístavom s tradičnými farebnými člnmi, plná typických reštaurácií a taverien ponúkajúcich prevažne ryby a plody mora. Návrat do hotela na ubytovanie, nocľah.

3. deň: Po raňajkách prehliadka prehistorickej lokality s chrámami Hagar Qim a Mnajdra, ktoré patria k najpôsobivejším maltským pamiatkam a sú opradené mnohými záhadami a legendami, tunajšie okolie ponúka tiež nádherné prímorské scenérie. Popoludní bývalé hlavné mesto ostrova Mdina, predstavujúce to najlepšie z historickej Malty. Tunajšie úzke uličky lákajú k prechádzkam, z terasy za katedrálou je úchvatný výhľad na celý ostrov. Ďalej Rabat, v ktorom sa nachádzajú katakomby sv. Pavla a Agáty, v ktorých boli pochovávaní prví kresťanskí obyvatelia ostrova. Zastávka na úchvatných útesoch Dingli. Návrat na ubytovanie, nocľah.

4. deň: Po raňajkách celodenný výlet na ostrov Gozo. Z trajektu sú pekné pohľady na najmenší
ostrov maltského súostrovia Comino. Gozo má svoju typickú atmosféru, podľa legiend ,bol kedysi obývaný nymfou Kalypsó. Medzi najzaujímavejšie atrakcie patrí prehistorický chrám Ggantija , nazývaná aj Veža obrov, prírodný úkaz Modré okno a tzv. vnútorné more. Návšteva hlavného mesta ostrova Victorias, s citadelou a katedrálou. Voľno k nákupom, návrat na ubytovanie, nocľah.

5. deň: Po raňajkách prehliadka okolia hlavného mesta La Valetty - zábavnej štvrti St. Julian a Paceville, kam sa chodí po večeroch baviť miestna mládež. Mesto Vittoriosa, bývalé sídlo rádu maltézskych rytierov. Popoludní voľno, ktoré je možné stráviť ďalšou prehliadkou La Valetty alebo prechádzkami po nábreží v štvrti Sliema, nocľah.

6. deň: Po raňajkách osobné voľno, transfer na letisko a odlet do Viedne.
Základná cena zahŕňa
letenka tam a späť Viedeň - Malta ,transfer z letiska do hotela a späť, 5 x ubytovanie v 3* hoteli, 5x raňajky, sprievodcovské služby
Základná cena nezahŕňa
príplatok za jednolôžkovú izbu 172 €, komplexné cestovné poistenie, prípadné vstupy , transfer z Bratislavy na letisko do Viedne a späť ( info v CK ), 4x večera v hoteli 63,-
Poznámky a informácie
CK si vyhradzuje právo zmeny programu. CK nezodpovedá za zmeny časov odletov leteckých spoločností.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Ak chcete uplatniť zľavový kód, prosím napíšte ho do poznámky objednávky.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK