Mallorca - čarovný ostrov, Španielsko, 25.7.2018, Polpenzia
Číslo termínu: 61097375

Mallorca - čarovný ostrov

Španielsko

, ProgramMallorca - čarovný ostrov

Termín:

25.7.2018 - 5.8.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Polpenzia

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

12 dní

Doprava:

letecky  -0 odjazdových miest

Cena od:


1 149 € Konečná cena


Názor CK
Zaujímavý letecký pobytovo - poznávací zájazd s kúpanim , ubytovaním na jednom mieste a s každodenými výletmi za krásami tohto nádherného baleárskeho ostrova. Počas pobytu okrem iného navštívite: PALMA - VALLDEMOSSA - SA DRAGONERA - SA CALOBRA - SOLLER - ALCUDIA - FORMENTOR - PORT POLLENSA
Rámcový program zájazdu
1. deň: Transfer do Brna. Odlet z Brna do Palmy de Mallorca. Transfer na ubytovanie.
Ubytovanie je zabezpečené v 3 * hoteloch s polpenziou vo vzdialenosti do 200m od pláže.

2. deň: Dopoludnia voľno, popoludní návšteva najkrajšej dediny ostrova Valldemossa, kde si užijete prechádzku po úzkych kamenných uličkách s malebnými domčekmi pokrytých kvitnúcimi kvetmi alebo môžete posedieť v niektorej z typických kaviarní. Najznámejšou pamiatkou Valdemossi je bývalý kartuziánsky kláštor - La Cartuja, kde strávil zimu roku 1838 extravagantný pár, Frederik Chopin a George Sandová. Vo voľnom čase možnosť návštevy kláštora.

3. deň: Ráno odchod na celodenný výlet na severné pobrežie ostrova. Najskôr sa vydáme cez prístav Port de Pollensa k mysu Formentor, nádhernému skalnatému útesu omývanému oceľovo modrým morom. Voľno na kúpanie alebo možnosť zúčastniť sa pešej túry cez vyhliadku Castellet k zátoke Cala Figuera. Nástup na loď (za priaznivého počasia) a plavba do prístavu Port Pollensa, pokračovanie do Pollensa, prehliadka pôvabného starobylého mestečka, kultúrnej metropoly severu, s presláveným schodiskom Calvary s 365 schodmi lemovanými dlhoročnými cyprusmi a s prekrásnymi vyhliadkami do okolia. Plavky na výlet so sebou! Návrat do hotela.

4. deň: Celodenný odpočinok, voľno, kúpanie alebo fakultatívne výlet loďou pozdĺž juhozápadného pobrežia plného pekných zátok a skalnatých výbežkov k ostrovu Sa Dragonera, ktorý bol vyhlásený prírodnou rezerváciou. Voľno na ostrove a po tej pokračovanie do zátoky Egos na kúpanie a šnorchlovanie. Malé občerstvenie na lodi.

5. deň: Dopoludnia i popoludní voľno, kúpanie, fakultatívne večerná návšteva Palmy spojená s panoramatickou prechádzkou loďou okolo mesta a presláveného prístavu.

6. deň: Celodenný výlet s nezabudnuteľným cestovaním po najkrajších prírodných miestach severozápadnej časti ostrova. Z Palmy sa vydáme historickým vlakom na 50-minútovú cestu do Soller, pôvabného mestečka ukrytého v údolí pohoria Tramuntana, po ceste budete míňať plantáže s pomarančovníkmi a mandľovníkmi a prejdete radom tunelov. Zo Soller zídete vyhliadkovou električkou do malebného prístavu Port Soller, tu nasadneme na loď a plavba do rajského kaňonu Torrent de Pareis. Nasleduje voľný čas na kúpanie v mori alebo na prechádzku tiesňavou, z ktorej ústia do mora dva horské potoky. Po tej sa preslávenou horskú cestou Sa Calobra budeme vracať na ubytovanie. Po ceste zastávka v historickej lisovni olivového oleja Tafona de Caimari, kde budete mať možnosť prezrieť si tradičnú výrobňu aj ochutnať výborný miestny olej.

7. deň: Celodenný odpočinok, voľno alebo fakultatívny výlet na východné pobrežie ostrova, kde sa nachádzajú unikátne jaskyne, ktorých návšteva je spojená s koncertom klasickej hudby na jazere. Počas výletu navštívite aj malebný rybársky prístav Porto Cristo, kde budete mať voľno k prechádzkam, k posedeniu pri káve alebo vykúpanie v mori. Na ceste späť zastávka v Els Calderers, v typickej usadlosti z 18. stor., kde sa zoznámite s miestnymi zvykmi a okúsite tunajšie delikatesy.

8- 10./11. deň: Pobyt na Malorke venovaný voľnu, kúpaniu. Možnosť potápania, návštevy akvaparku, a pod. Poradie výletov môže byť v priebehu sezóny zmenené.

11./12.deň : Transfer na letisko a odlet do Brna. Následne transfer do Bratislavy.
Základná cena zahŕňa
transfer na letisko v Brne tam a späť , leteckú dopravu Brno - Palma de Mallorca - Brno, letiskové taxy, 10/11x ubytovanie s polpenziou (podľa termínu), výlety na Mallorce podľa programu , sprievodcovské služby
Základná cena nezahŕňa
príplatok za 1/1 izbu 28,-€ /osoba/noc (na vyžiadanie), výlet večerná Palma s panoramatickou plavbou 43,-€/osoba (od júlových termínoch ) , výlet na ostrov Sa Dragonera 31,-€/osoba, výlet Jaskyňa a Porto Cristo 53,-€/osoba, komplexné cestovné poistenie.
Poznámky a informácie
CK si vyhradzuje právo zmeny programu. CK nezodpovedá za zmeny časov odletov leteckých spoločností.
Recenzie klientov
Fajn zajazd... aj sme sa okúpali, aj sme videli... vyborná sprievodkyňa Katka... proste spojili sme príjemné s úžitočným - odporúčame

Peter, Jana, Maria a Pavol

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Ak chcete uplatniť zľavový kód, prosím napíšte ho do poznámky objednávky.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK