Maďarská inšpirácia, Maďarsko, 21.9.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61124776

Maďarská inšpirácia

Maďarsko

, Program

Typ


Maďarská inšpirácia

Termín:

21.9.2018 - 23.9.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

3 dni

Doprava:

autobus  -0 odjazdových miest

Cena od:


159 € Konečná cena


Rámcový program zájazdu
1. deň: Ráno odchod z Bratislavy .Do Budapešti prídeme dopoludnia, prezrieme si Budínsky hrad, Matyášov chrám, Rybársku baštu, Mestskú tržnicu (Vásárcsarnok), ulicu Váci, baziliku sv. Štefana, Námestie hrdinov, v ktorého blízkosti sa nachádza Mestský park, Zoo a ďalšie pamiatky. Navečer odchod do hotela v oblasti Egeri alebo Miškolca.

2. deň: Po raňajkách odchod do mestečka Tokaj, centra svetoznámej vinárskej oblasti, ktorej poklad budeme mať možnosť ochutnať. Popoludní kúpanie v jaskynných termálnych kúpeľoch v Miškolci Tapolca, potom prehliadka župného mesta Miškolc. Večera v špičkovej reštaurácii v Údolí krásnych žien(Szépasszonyvölgy),spojená s degustáciou egerskej oblasti. Návrat na ubytovanie.

3. deň: Po raňajkách prechádzka malebnými uličkami historického centra Egeru s prehliadkou
Baziliky, Námestia Dobó tér, možnosť návštevy hradného areálu s výhľadmi na staré mesto a okolité vinice. V miestnych vinotékach možnosť zakúpiť typické vína ako Egri bikavér a Egri leányka. Okolo poludnia kúpanie v kúpeľoch v Egeri alebo v Mezőkövesd, ponúkajúcich niekoľko vonkajších krytých bazénov, na plávanie až po termálne, s vodou teplou až 38 ° C. Popoludní odchod domov, príchod do Bratislavy okolo 22:00hod..
Základná cena zahŕňa
dopravu luxusným autobusom, 2 x ubytovanie , 2x raňajky, 1x večera v maďarskom štýle s ochutnávkou vína, sprievodcovské služby
Základná cena nezahŕňa
vinárska firma v Tokaji s degustáciou a občerstvením 15,-€, Tapolca- termálne kúpele v jaskyni 10,-€, Eger- termálne kúpele 8,-€, komplexné cestovné poistenie.
Poznámky a informácie
CK si vyhradzuje právo na zmenu programu.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Ak chcete uplatniť zľavový kód, prosím napíšte ho do poznámky objednávky.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK