Maďarská inšpirácia, Maďarsko, 18.5.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61124775

Maďarská inšpirácia

Maďarsko

, Program

Typ


Maďarská inšpirácia

Termín:

18.5.2018 - 20.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

3 dni

Doprava:

autobus  -0 odjazdových miest

Cena od:


159 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Rámcový program zájazdu
1. deň: Ráno odchod z Bratislavy .Do Budapešti prídeme dopoludnia, prezrieme si Budínsky hrad, Matyášov chrám, Rybársku baštu, Mestskú tržnicu (Vásárcsarnok), ulicu Váci, baziliku sv. Štefana, Námestie hrdinov, v ktorého blízkosti sa nachádza Mestský park, Zoo a ďalšie pamiatky. Navečer odchod do hotela v oblasti Egeri alebo Miškolca.

2. deň: Po raňajkách odchod do mestečka Tokaj, centra svetoznámej vinárskej oblasti, ktorej poklad budeme mať možnosť ochutnať. Popoludní kúpanie v jaskynných termálnych kúpeľoch v Miškolci Tapolca, potom prehliadka župného mesta Miškolc. Večera v špičkovej reštaurácii v Údolí krásnych žien(Szépasszonyvölgy),spojená s degustáciou egerskej oblasti. Návrat na ubytovanie.

3. deň: Po raňajkách prechádzka malebnými uličkami historického centra Egeru s prehliadkou
Baziliky, Námestia Dobó tér, možnosť návštevy hradného areálu s výhľadmi na staré mesto a okolité vinice. V miestnych vinotékach možnosť zakúpiť typické vína ako Egri bikavér a Egri leányka. Okolo poludnia kúpanie v kúpeľoch v Egeri alebo v Mezőkövesd, ponúkajúcich niekoľko vonkajších krytých bazénov, na plávanie až po termálne, s vodou teplou až 38 ° C. Popoludní odchod domov, príchod do Bratislavy okolo 22:00hod..
Základná cena zahŕňa
dopravu luxusným autobusom, 2 x ubytovanie , 2x raňajky, 1x večera v maďarskom štýle s ochutnávkou vína, sprievodcovské služby
Základná cena nezahŕňa
vinárska firma v Tokaji s degustáciou a občerstvením 15,-€, Tapolca- termálne kúpele v jaskyni 10,-€, Eger- termálne kúpele 8,-€, komplexné cestovné poistenie.
Poznámky a informácie
CK si vyhradzuje právo na zmenu programu.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK