Londýn letecky, Veľká Británia, 26.4.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61097358

Londýn letecky

Veľká Británia

, ProgramLondýn letecky

Termín:

26.4.2018 - 1.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

6 dní

Doprava:

letecky  -0 odjazdových miest

Cena od:


639 € Konečná cena


Názor CK
Londýn so sprievodcom !!!

LONDÝN o PICADILLY o CHINA TOWN o SOHO o WESTMINSTER o BUCKINGHAM PALACE o HYDE PARK o DOCKLANDS o GREENWICH o TOWER o TOWER BRIDGE o KATEDRÁLA SV. PAVLA
Rámcový program zájazdu
1. deň: Večer odlet z Bratislavy/Brna do Londýna. Transfer autobusom z letiska do hotela, ubytovanie.

2. deň: Po raňajkách odchod mestskou dopravou do centra a pešia prehliadka: Piccadilly - obchodné i spoločenské centrum mesta s priľahlými obchodnými ulicami, Trafalgarské námestie s budovou Národnej galérie, kostolom sv. Martina i známym pamätníkom admirála Nelsona obklopeným fontánami, prechádzka okolo Horse Guards, sídla kráľovskej jazdnej gardy aj okolo Downing street s tradičným sídlom britského premiéra až k rieke Temži s nádhernou panorámou budovy Parlamentu s vežou Big Ben. Ďalej návšteva Westminsterského opátstva a prechádzka parkom St. James k Buckinghamskému palácu, sídlu britskej kráľovnej, kde je možné niektoré dni sledovať slávnostnú výmenu stráží. Popoludní možnosť návštevy niektorého z početných londýnskych múzeí alebo prechádzky v krásnych parkoch Hyde Park alebo v Kensingtonských záhradách a individuálne možnosť návštevy Kensingtonských múzeí. Večer návrat mestskou dopravou do hotela.

3. deň: Po raňajkách odchod mestskou dopravou ku katedrále sv. Pavla a prehliadka katedrály. Potom prechádzka po Millenium cez Temžu a prechádzka po pravom brehu rieky Temže, kde sa striedajú supermoderné budovy s historickými stavbami, príjemným posedením a pôsobivými výhľadmi na Londýn až k mostu Tower Bridge. Pre milovníkov historických lodí možnosť prehliadky vojnového krížnika Belfast zakotveného na rieke Temži. Možnosť prehliadky pevnosti Tower s anglickými korunovačnými klenotmi. K večeru pešia prehliadka centra s neopakovateľnou podvečernou atmosférou: Trafalgarské námestie, China town, štvrť Soho. Návrat mestskou dopravou do hotela.

4. deň: Po raňajkách prechod mestskou dopravou k Temži a odjazd loďou po Temži okolo starých typických Docklands do Greenwichu. Prehliadka tejto štvrti s najstarším londýnskym kráľovským parkom a známym kráľovským observatóriom s nultým poludníkom. Možnosť návštevy rozsiahleho námorného múzea. Návrat mestskou dopravou do centra a voľno k nákupom. Večer návrat mestskou dopravou do hotela.

5. deň: Raňajky, voľný deň, počas ktorého je možné sa viac venovať jednotlivým zaujímavostiam, prehliadkam múzeí a galérií, návšteve divadla a pod. Pre záujemcov o fakultatívny výlet do Windsoru odchod vlakom z Londýna a prehliadka mesta 35 km západne od Londýna na brehu Temže, presláveného kráľovským zámkom . Možnosť návštevy zámku alebo jeho rozsiahlych záhrad. Návrat vlakom späť do Londýna a voľný večer k rozlúčke s Londýnom.

6. deň: Dopoludnia transfer na letisko a odlet z Londýna do Bratislavy/Brna.
Základná cena zahŕňa
leteckú dopravu do Londýna tam a späť, letiskové taxy a odbavenie letu s príručnou batožinou , transfer autobusom z letiska do hotela a späť, 5 x ubytovanie v Londýne v 2-3* hoteli s raňajkami , služby sprievodcu
Základná cena nezahŕňa
príplatok za 1/1 izbu 166,-€/osoba, fakultatívny výlet do Windsoru 30,-€/osoba, odbavenie batožiny do 15 kg 56,-€/osoba, komplexné cestovné poistenie.
Poznámky a informácie
CK si vyhradzuje právo zmeny programu. CK nezodpovedá za možné zmeny časov odletov leteckých spoločností.

Povolená príručná batožina 1ks s hmotnosťou do 10kg v rozmeroch 55x40x20cm.
Recenzie klientov
Kro ešte nebol v Londýne vrelo odporúčam. Aj keď 4a pol dňa je na Londýn stále málo, to najdôležitejšie sme stihli vidieť a oplatilo sa.

Peter L. - Zvolen

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Ak chcete uplatniť zľavový kód, prosím napíšte ho do poznámky objednávky.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK