Kúzelný svet švajčiarskych horských žele, Švajčiarsko, 4.7.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61097394

Kúzelný svet švajčiarskych horských žele

Švajčiarsko

, ProgramKúzelný svet švajčiarskych horských žele

Termín:

4.7.2018 - 8.7.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

5 dní

Doprava:

autobus  -0 odjazdových miest

Cena od:


499 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Rámcový program zájazdu
1. deň: Odchod z Bratislavy do Brna (2.nástupné miesto) v ranných hodinách. Cesta cez Nemecko do Švajčiarska, ubytovanie v oblasti Chur.

2. deň: Po raňajkách odchod autobusom pozdĺž trati do Arosy, odtiaľ fakultatívne lanovkou na štít Weisshorn, prehliadka mesta a vláčikom cez pozoruhodný most do Landwiesu , autobusom do Churu a cesta vlakom tiesňavou Rýna Rheinschlucht do Ilanz. Potom autobusom do starobylého biskupského mesta Chur, prehliadka. Návrat na ubytovanie.

3. deň: Po raňajkách preprava autobusom k vlaku. Jazda do Davosu, prehliadka kostola sv.Jána, pre záujemcov možnosť vyhliadky lanovkou na Schatzalp, dejisko románu Kúzelný vrch od Manna. Prechádzka mestom okolo zimného štadiónu a haly. Po Hohe Promenade späť k vlaku. Krásnou krajinou okolo vodopádov prejdeme k trati Thusis - Tirano (UNESCO). Prejdeme do údolia Innu a ďalej do slávneho Svätého Mórica. Prehliadka mesta a promenádou pozdĺž jazera , späť na stanicu. Linií Albula sa cez Landwasserviadukt vrátime do Churu na ubytovanie.

4. deň: Po raňajkách autobusom cez známe lyžiarske strediská do Sv. Mórica, kde presadneme na vlak. Návšteva Morteratsche. Možnosť vychádzky priamo k čelu ľadovca, výhľady na Piz Bernina, návšteva horskej mliekarne. Cesta vlakom cez sedlo Bernina a cez Brusio do talianského mestečka Tirano. Prehliadka mesta, možnosť nákupov. Prehliadka malebného Ardez a pokračovanie do Scuol - Taraspu, kde nás bude čakať autobus. Nočný prejazd späť domov.

5. deň: Dopoludnia návrat do Brna, následne transfer do Bratislavy.
Základná cena zahŕňa
dopravu luxusným autobusom, 3 x ubytovanie , 3x raňajky, vlakové lístky, sprievodcovské služby
Základná cena nezahŕňa
vstupy, pobytové taxy, 3x večera 76,-€/osoba, príplatok za 1/1 izbu 90,-€/osoba, lanovka na Weisshorn cca 18 CHF, komplexné cestovné poistenie.
Poznámky a informácie
CK si vyhradzuje právo zmeny programu.
Názor CK
V rámci tematicky ladeného výletu do srdca švajčiarskych veľhôr si vychutnáte prejazdy nádhernou vysokohorskou krajinou po železnici zapísané na zozname UNESCO.
Chur - Davos - Ardez - Sv.Móric - Arosa - Tirano
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK