Krásy Soľnej komory s výstupom na Hitlerovo orlie, Rakúsko, 27.7.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61494489

Krásy Soľnej komory s výstupom na Hitlerovo orlie

Rakúsko

, ProgramKrásy Soľnej komory s výstupom na Hitlerovo orlie

Termín:

27.7.2018 - 29.7.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

3 dni

Doprava:

autobus  -0 odjazdových miest

Cena od:


199 € Konečná cena


Rámcový program zájazdu
Program zájazdu :
1.deň: Odchod v skorých ranných hodinách z Bratislavy do Brna (2.nástupné miesto). Príchod do Spital am Pyhrn, turistika divokou tiesňavou doktora Vogelgesanga - chodník s drevenými rebríkmi a mostíkmi okolo skál a vodopádov, najdlhšia tiesňava Horného Rakúska s variantov pre zdatnejších a menej zdatných turistov. Prejazd k jazeru Grundlsee. Záujemcovia môžu absolvovať náučný chodník pozdĺž potoka Toplitzbach k jazeru Toplitzsee. Prejazd k jazeru Altausee , okolo ktorého vedie jedna z najkrajších okružných ciest v oblasti Soľnej komory (Salzkammergut) . Krásne výhľady na pohorie Trisselwand, Loser a ľadovce Dachsteinského masívu robia z cesty okolo jazera nezabudnuteľný zážitok. Vďaka veľkému počtu lavičiek na brehu jazera je cesta vhodná aj pre rodiny s deťmi a seniorov. Uprostred leta je Altausee dostatočne teplé , aby sme sa mohli pri kúpaní trochu ochladiť , k dispozícií je rada malých pláži pozdĺž cesty. Prejazd Soľnou komorou okolo jazera Wolfgangsee na ubytovanie k Salzburgu , nocľah.

2.deň: Po raňajkách odchod do národného parku Berchtesgaden . Pre záujemcov návšteva unikátnych soľných baní , jazda vláčikom , banícka šmykľavka , jazda po podzemnom soľnom jazere. Ostatní môžu voľný čas tráviť v malebnom mestečku Berchtesgaden . Potom prejazd do Obersalzbergu , záujemcovia môžu absolvovať zhruba dvojhodinový výstup na horu Kehlstein až k Hitlerovmu orliemu hniezdu (zdarma) , potom peši späť k autobusu a prehliadka po Rossfeldskej panoramatickej ceste , menej zdatní môžu vyjsť hore ekobusom za poplatok a zvyšok času stráviť prehliadkou múzea Dokumentation s podzemnými bunkrami . Navečer prechádzka po Mozartovom Salzburgu a osobné voľno. Návrat na nocľah.

3.deň: Po raňajkách odchod do Werfen. Návšteva Eisriesenwelt -najväčšej ľadovej jaskyne na svete. Nachádza sa vnútri hory Hochkogel (2281 m) a vchod do jaskyne leží v nadmorskej výške 1641 m. Dostaneme sa sem lanovkou za poplatok alebo peši po turistickom chodníku. Po prehliadke pokračovanie krásnou horskou krajinou do jedného z najmalebnejších mestečiek v Rakúsku - Hallstattu na brehu rovnomenného jazera. Záujemcovia sa môžu previesť aj loďou po jazere. Popoludní odchod domov. Návrat do Bratislavy v neskorých večerných hodinách.
Základná cena zahŕňa
dopravu luxusným autobusom , 2 x ubytovanie s raňajkami , služby sprievodcu
Základná cena nezahŕňa
komplexné cestovné poistenie , vstupy, 2 x večera 35,-€/osoba
Poznámky a informácie
Grundlsee - Salzburg - Berchtesgaden - Ľadová jaskyňa - Hallstatt

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Ak chcete uplatniť zľavový kód, prosím napíšte ho do poznámky objednávky.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK