Katalánsko a Barcelona, Španielsko, Španielsko ostrovy, Kanárské ostrovy, 7.9.2018, Polpenzia
Číslo termínu: 61097393

Katalánsko a Barcelona

Španielsko » Španielsko ostrovy » Kanárské ostrovy

, Program

Typ


Katalánsko a Barcelona

Termín:

7.9.2018 - 16.9.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Polpenzia

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

10 dní

Doprava:

autobus  -0 odjazdových miest

Cena od:


519 € Konečná cena


Názor CK
Okrem iného na tomto zájazde navštívite aj tieto miesta : BARCELONA - CADAQUÉS - FIGUERAS - MONTSERRAT - ANDORRA - GERONA - BANYOLES - BESALÚ
Rámcový program zájazdu
1. deň: Odchod z Bratislavy do Brna (2. nástupné miesto) v ranných hodinách. Cesta do Katalánska.

2. deň: Príchod na pobrežie Costa Brava /Barcelona alebo Costa Dorada v dopoludňajších hodinách , ubytovanie , voľný program.

3. deň: Po raňajkách celodenný výlet do Barcelony - prehliadka gotických pamiatok mesta , gotická štvrť s katedrálou, štvrť El Born, kostol S. Maria del Mar, popoludní voľný program , možnosť návštevy Poble Espanyol - španielska dedinka alebo morské akvárium L´Aquarium , návrat na ubytovanie, večera.

4. deň: Po raňajkách odchod do Cadaqués , malebného prístavného mestečka , ktoré sa obľúbilo rada umelcov , medzi nimi aj Dalí , Picasso, Miró, W. Disney, A. Breton. V zátoke Portlligat leží Dáliho dom, kde žil a tvoril. Popoludní prechod do Figueras, návšteva Múzea S. Dáliho, ktoré maliar založil. Návrat na ubytovanie, večera.

5. deň: Po raňajkách odchod do fascinujúceho pohoria Montserrat s kláštorným komplexom , ktorý je najznámejším pútnickým miestom Katalánska. Popoludní návrat na ubytovanie , možnosť kúpania , večera.

6. deň: Deň venovaný odpočinku na pláži alebo fakultatívny výlet do Andorry, nezávislého kniežactva, ktoré leží vo východnej časti Pyrenejí medzi Španielskom a Francúzskom a oplýva nádhernými horskými scenériami s divokou prírodou. Prehliadka hlavného mesta Andorra la Vella, možnosť nákupov v bezcolnej zóne, voľno, návrat na ubytovanie.

7. deň: Okolo obeda odchod do Barcelony, prehliadka pamiatok mesta , La Sagrada Familia , Casa Batló, Casa Milá. Panoramatická prehliadka , byčia aréna, Placa Catalunya , Passeig de Grácia, Camp Nou, štadión FC Bracelona ( fakultatívna prehliadka štadióna a múzea). Pokračovanie k olympijskému štadiónu na vrch Montjuic, krátka zástavka na vyhliadke na mesto a prístav. Individuálne voľno k prehliadke stredu mesta. Večer predstavenie Barcelonské fontány , hra hudby , farebných svetiel a vody. V nočných hodinách návrat na ubytovanie.

8. deň: Po raňajkách odchod do Gerony , historického mesta s jednou z najzachovalejších židovských štvrtí , hradbami románskymi kostolmi a arabskými kúpeľmi. Návšteva gotickej katedrály s jedinečnou klenotnicou , El Call-ulica židovskej štvrti a farebné domy na nábreží rieky Onyar. Popoludní odchod do vnútrozemia k jazeru Banyoles, najväčšiemu katalánskemu prírodnému jazeru , centru vodných športov a dejisko veslárskych súťaží OH 1992. Odchod do Besalú , stredovekého mesta s románskymi kostolmi , pozostatkami benediktínskeho kláštora a s opevneným románskym mostom. Návrat na ubytovanie.

9. deň: Dopoludnia odpočinok, kúpanie . V poobedňajších hodinách odchod domov.

10. deň: Príchod do Brna , následne do Bratislavy v dopoludňajších hodinách.
Základná cena zahŕňa
dopravu luxusným autobusom, dopravu autobusom po Španielsku , 7x ubytovanie v 2*-3* hoteli s polpenziou, služby sprievodcu
Základná cena nezahŕňa
vstupy , príplatok za jednolôžkovú izbu 147,-eur , komplexné cestovné poistenie
Poznámky a informácie
BARCELONA - CADAQUÉS - FIGUERAS - MONTSERRAT - ANDORRA - GERONA - BANYOLES - BESALÚ
Recenzie klientov
Krásny zájazd, krásne Španielsko... videli sme čo sa dalo...skvelý sprievodca... dakujeme ...o rok si vyberieme u Vás opäť !

rod. Malíkova - Prešov

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Ak chcete uplatniť zľavový kód, prosím napíšte ho do poznámky objednávky.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK