Jarný Benelux a kvetinový park Keukenhof, Holandsko, 13.4.2018, Raňajky
Číslo termínu: 62127517

Jarný Benelux a kvetinový park Keukenhof

Holandsko

, ProgramJarný Benelux a kvetinový park Keukenhof

Termín:

13.4.2018 - 17.4.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

5 dní

Doprava:

autobus  -0 odjazdových miest

Cena od:


289 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názor CK
Cenovo velmi prístupny zájazd, kde sice stravite 2 noci ( prvu a poslednú) nočnou jazdou v autobuse, no počas dní v Holandsku uvidíte to naj čo tato mala , ale krasna krajina ponuka ...
Gent - Bruggy - Delf -Haag - Keukenhof - Zaanse Schans - Amsterdam
Rámcový program zájazdu
1.deň: Odchod popoludní z Bratislavy do Brna (2.nástupné miesto), večer odchod z Čiech .

2. deň: Ráno návšteva flámskeho mesta Gent, ktoré bolo v stredoveku považované za konkurenta Paríža, historické jadro, malebné nábrežie Graslei, úžasne zachované cechové domy, Korenmarkt, dominanta mesta Belfort. Okolo poludnia príchod do Benátok severu , romantických Brugg. Prehliadka stredovekého mesta, historické jadro na ostrove (UNESCO), námestie Burg s radnicou Stadhuis, námestie Markt, hlavné námestie a trhovisko mesta, zvonica, bazilika Svätej Krvi, gotický kostol Panny Márie - Michelangelovo súsošie Madony s dieťaťom vytvorené z bieleho mramoru, tzv. Bruggská madona. Fakultatívna plavba loďou po kanáloch, individuálne voľno, kde na nás na každej ulici čaká predajňa s krajkami a vyhlásené belgické pralinky a pivo. Odchod na ubytovanie.

3. deň: Dopoludnia navštívime mesto Delft, prehliadka, historické centrum, kostoly Oude Kerk a Nieuwe Kerk, renesančné a gotické štítové domy. Pokračujeme k prehliadke sídelného mesta holandskej vlády Haag, staré mesto. Binnenhof, Mauritshuis. Popoludní svetovo preslávený a najslávnejší kvetinový park Holandska Keukenhof, kde každý rok vykvitne okolo 6 miliónov cibuľovín, hlavne tulipánov, narcisov a hyacintov. Práve v apríli bude všetko v plnom kvete.

4. deň: Ráno prehliadka obývaného skanzenu s drevenými domami, veternými mlynmi, tradičnými krojmi v Zaanse Schans s ukážkou výroby drevákov, syrov. Zvyšok dňa strávime v korunovačnom meste Amsterdam, námestie Dam, Kráľovský palác, malé uličky s obchodíkmi, kvetinový trh, brusiarne diamantov, fakúlt. Múzeum Vincenta van Gogha (múzeum ochraňuje väčšinu Van Goghových prác) alebo Rijksmuseum (najväčšie štátne múzeum v Holandsku s kolekciou holandských majstrov), fakultatívna plavba loďou po kanáloch. Večer odchod domov.

5. deň: Predpokladaný návrat do Brna v dopoludňajších hodinách, následne transfer do Bratislavy.
Základná cena zahŕňa
doprava luxusným autobusom, 2 x ubytovanie v hoteli s raňajkami, sprievodcovské služby
Základná cena nezahŕňa
príplatok za 1/1 izbu 76,-€/osoba ,vstupné , komplexné cestovné poistenie.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK