Holandsko - krajina tulipánov a kvetinové korzo, Holandsko, 18.4.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61244622

Holandsko - krajina tulipánov a kvetinové korzo

Holandsko

, ProgramHolandsko - krajina tulipánov a kvetinové korzo

Termín:

18.4.2018 - 22.4.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

5 dní

Doprava:

autobus  -0 odjazdových miest

Cena od:


329 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Rámcový program zájazdu
1. deň: Odchod z Bratislavy do Brna (2.nástupné miesto) v podvečerných hodinách.

2. deň: Ráno návšteva najväčšej kvetinovej burzy na svete v Aalsmeer, ktorá si vydobyla renomé najvýznamnejšieho holandského strediska pestovania kvetín. Zvyšok dňa bude patriť korunovačnému mestu Holandska Amsterdamu - kvetinový trh, história, pamiatky, námestie Dam, brusiareň diamantov. Možnosť fakultatívne plavbu loďou alebo návšteva svetoznámych múzeí Van Gogh Museum či Rijksmuseum.

3. deň: Dnešný deň zahájime prehliadkou tradičného alkmaarského syrového trhu na námestí Waagplein Alkmaar, kde dodnes fungujú staré syrárske cechy Gouda, Eidam a Leidene v podobe veľkých navoskovaných kolies, nosiči v pestrofarebných čiapkach, nenapodobiteľné kúzlo. Návšteva pôvabného obývaného skanzenu s drevenými domami a veternými mlynmi v Zaanse Schans s ukážkou výroby drevákov, skanzen stelesňuje turistické srdca kraja. Volendam - historické rybárske mestečko láka svojou atmosférou turistov z celého sveta. K najväčším atrakciám mesta patrí tradičný kroj, drevené domčeky .Prehliadka mesta je spojená s návštevou syrovej farmy s možnosťou degustácie a nákupu syrov. Návrat na ubytovanie.

4. deň: Celý deň strávime vo svetovo preslávenom najväčším a najslávnejším kvetinovom parku Holandska Keukenhof, kde každý rok vykvitne okolo 6 miliónov cibuľovín, hlavne tulipánov, narcisov a hyacintov. Práve v apríli bude všetko v plnom kvete a bude tu aj bohatý sprievodný program (aranžovanie, výstavy). Počas dňa okolo parku prejde svetovo preslávené KVETINOVÉ KORZO - prehliadka alegorických vozov vytvorených iba z kvetín, na ktoré tu čakajú davy priaznivcov neopakovateľného diela. V podvečerných hodinách odchod do republiky.

5. deň: Dopoludnia príchod do Brna , následne transfer do Bratislavy.
Základná cena zahŕňa
dopravu klimatizovaným autobusom ,2x ubytovanie v hoteli v Amsterdame , 2 x raňajky , sprievodcovské služby
Základná cena nezahŕňa
príplatok za 1/1 izbu 96,-€/osoba ,vstupné ,Múzeum Van Gogh (cca 17€)-nutná rezervácia v CK minimálne 1 mesiac pred odchodom, komplexné cestovné poistenie.
Poznámky a informácie
AALSMEER - AMSTERDAM - ALKMAAR - ZAANSE SCHANS - VOLENDAM - PARK KEUKENHOF - KVETINOVÉ KORZO
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK