Čierna hora - poznávanie s kúpaním, Čierna Hora, 9.8.2018, Polpenzia
Číslo termínu: 63316986

Čierna hora - poznávanie s kúpaním

Čierna Hora

, ProgramČierna hora - poznávanie s kúpaním

Termín:

9.8.2018 - 19.8.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Polpenzia

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

11 dní

Doprava:

autobus  -0 odjazdových miest

Cena od:


629 € Konečná cena


Rámcový program zájazdu
1. deň: Ráno odjazd z Bratislavy cez Maďarsko do Bosny a Hercegoviny .

2. deň: Ráno príjazd do Sarajeva - prehliadka slávneho mesta ( turecká orientálna štvrť Baščaršija , mešita , Alej ostreľovačov , miesto atentátu na arcivojvodu Ferdinanda ) , kaňonom rieky Neretvy do mesta Mostar - starobylá bosnianska perla, prehliadka moslimskej štvrti s mešitami a jedinečnou atmosférou, so slávnym starým mostom z roku 1566 . Ubytovanie .

3. deň: Prejazd do Čiernej Hory na ubytovanie - Budvanská Riviéra , popoludňajšie kúpanie .

4. deň: Pobyt pri mori , neskoro popoludní spoločná prechádzka do neďalekej Budvy , prehliadka starého mesta .

5. deň: Dopoludňajší nádych orientu v meste duchov - Starý Bar . Výlet k najkrajšiemu balkánskemu jazeru na čiernohorsko - albánskom pomedzí - Skadarskému jazeru , s možnosťou kúpania . Fakultatívne plavba po jazere motorovou loďou , kedy si budete môcť prezrieť úžasnú vegetáciu v jazere . Vyhlásený fish - piknik v originálnej rybej reštaurácii na skale - ochutnávka jazernej ryby . Krátka zastávka pri perle Jadranského mora , polostrova Sv. Stefan .

6. deň: Kotorskými serpentínami s množstvom výhľadov na celú Boku Kotorskú , vchádzame do horského údolia s malebnou dedinou Njegušou . Navštívime sušiareň vyhláseného Njegušského pršuta ( šunky ) , pre záujemcov za príplatok ochutnávka vynikajúceho syra . Pokračujeme pohorím NP Lovćen na vrchol do mauzólea vladára Njeguši , odkiaľ máme celú Čiernu Horu ako na dlani . Prehliadka mesta Cetinje ,Cetinski monastyr, Billiarda, zámok, múzeum.

7. deň: Celodenný výlet do orientálne ladeného Ulcinj . Cestou späť popoludňajšie kúpanie na Veľkej pláži . Návrat na ubytovanie .

8. deň: Výlet do malebnej zátoky Boky Kotorskej , zastávka v centre tejto oblasti , starobylom meste Kotor ( UNESCO ) - hradby , katedrála sv. Trifuna . Popoludní fakultatívna plavba loďou okolo slávneho mesta námorníkov Perast - návšteva pútnického kostola , múzea na ostrovčeku Gospa Od Škrpjela , plavba okolo ostrovčeka Mamula s unikátnou morskou pevnosťou , návšteva jaskyne Plava Špilja , kúpanie a odpočinok na pláži Zanjice s fish - piknikom .

9. deň: Pobyt pri mori . Pre záujemcov celodenný fakultatívny výlet do albánskeho mestečka Škodra s opevneným hradom Rozafa , mešitou Abu Bakr a katedrálou sv. Štefana .

10. deň: Odchod trajektom cez Boku Kotorskú a autobusom do vyhláseného mesta Dubrovnik , historické centrum , fakultatívne výlet loďou na ostrov Lokrum ( Mŕtve more - slané jazero , botanická záhrada , možnosť kúpania ) . Podvečerné posedenie a rozlúčka v romantických krčmičkách , nočný prejazd domov .

11. deň: Návrat do Bratislavy v dopoludňajších hodinách.
Základná cena zahŕňa
Doprava lux. klim. busom, 1x tranzitné ubytovanie v penzióne v Mostare s polpenziou, 7x ubytovanie v hoteli *** na Budvanskej riviére - 2lôžk. izby s príslušenstvom v okolí Budvanskej riviéry, 7x polpenzia, služby sprievodcu
Základná cena nezahŕňa
príplatok za jednolôžkovú izbu 170 €, vstupné, lodné výlety, fakult. výlety, fish pikniky, ochutnávky, komplexné cestovné poistenie
Poznámky a informácie
CK si vyhradzuje právo zmeny programu.
Názor CK
Prírodné krásy a pamiatky UNESCO, typický folklór , rozmanitosť kultúr, neopakovateľná atmosféra balkánskych krajín a slnečné jadranské pobrežie. Stretneme sa s odlišnou kultúrou a necháme sa unášať časom, ktorý tu plynie trošku inak.Okrem iného uvidíte tieto miesta: SARAJEVO - MOSTAR - BUDVA - STARÝ BAR - SKADERSKÉ JAZERO - SV. STEFAN - BOKA KOTORSKÁ - NJEGUŠI - NP LOVČEN - CETINJE - ULCINJ - KOTOR - PERAST - GOSPA OD ŠKRPJELA - ŠKODRA - DUBROVNIK

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Ak chcete uplatniť zľavový kód, prosím napíšte ho do poznámky objednávky.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK